Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Zaginione kontakty i brak iTunes

Problemy z urządzeniami z iOS 10.x.x

Postprzez anula2201 Pn, 22 sty 2018, 17:24:43

Witajcie,
mam iPhone 7 oraz stary iPhone 5c (który użytkuje moja córka). Na 5c usunęłam kontakty, które nie były jej potrzebne, ale po podłączeniu do PC najpierw 5c (padała bateria) a potem 7, jakimś cudem usunęły mi się również kontakty z ip7 :cry: ip7 uruchomiłam po raz pierwszy i synchronizowałam przez iTunes na przełomie 10/11 2017. teraz jak na z złość nie mogę znaleźć na PC iTunes, skróty które mam wywalają błąd, że niby plik docelowy został przeniesiony lub zmieniony... nic nie robiłam ostatnio z iTunes... jak próbuję go ściągnąć jeszcze raz to nie instaluje mi się, bo wyskakuje komunikat, że jest już na PC nowsza wersja... nie mam pojęcia jak znaleźć iTunes na PC (nie wyszukuje mi programu-tylko pliki systemowe z nim związane) czy może być jakieś miejsce gdzie jest ukryty plik?

Czy jest jakiś inny sposób odzyskania kontaktów niż iTunes, jeśli nie miałam kopii w chmurze?

Pozdrawiam,
Ania
anula2201

Mój: iPhone 7
iOS: 11.2.2
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 10.x