Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Iphone 6 sam się wyłącza.

Wszelkie problemy sprzętowe, awarie, serwis urządzeń z iOS

Postprzez jpaluch009 Śr, 3 sty 2018, 20:29:31

Witam.
Posiadam IP6, od około tygodnia przed świętami samoistnie zaczął się wyłączać.
Bez żadnego powodu, nie upadł mi w ostatnim czasie itd., kupiłem go w sklepie telefonicznym gdzie był na wystawie, coś w stylu że każdy może zobaczyć jak wygląda telefon, system itd.
Kupiłem go w czerwcu i od razu wymieniłem baterię, od tamtego momentu działał bez zarzutu jednak do czasu, zaczęło się od tego, że na początku zaczął wyłączać się co ok. 10 minut co nie przeszkadzało aż tak jak teraz gdy wyłącza się w około 5 sekund, czasami po minucie, czasami po 30 sekundach, nie wiem od czego to zależy jednak w ładowarce działa bez zarzutu, tak jak powinien a bez ładowarki muszę liczyć się z tym, że mój telefon może się wyłączyć.
Iphone upadł mi bodajże w lipcu/sierpniu i wtedy "odkleił" mu się wyświetlacz (podobnie jak na zdjęciu) jednak w rogach nic mu nie było a z jednej strony na środku, ale nie wyłączył się, działał normalnie tylko, na drugi dzień lekko przycisnąłem to co odskoczyło i samo wskoczyło, od tamtej pory działał normalnie, około 5-6 miesięcy. W serwisie dowiedziałem się, że tylko wymiana telefonu ale nawet nie sprawdzili dokładnie co się dzieje.
Z góry dziękuję.
jpaluch009

Mój: iPhone 6
iOS: 11.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez iMoCks Śr, 3 sty 2018, 22:23:36

Jeżeli telefon jest na gwarancji i nie nosi śladów upadku, to wysyłaj na reklamację i wymienią na nowy.
Lenovo IdeaPad 305 Intel i3, 6GB RAM, Radeon R5 2GB, 480GB SSD SanDisk Ultra II

MacBook Air 13" Late 2014 Intel i5, 4GB RAM, 128GB SSD

iPhone 8 Plus 64GB Gold.
iMoCks

Mój: iPhone 7 Plus
iOS: 11b3

Postprzez jpaluch009 Śr, 3 sty 2018, 22:48:23

Gwarancję milem na 6msc więc raczej minie a w lewym górnym rogu przy przyciskach podgłaszania jest jakby dziura, jak. Docisnęły to wchodzi w ekran ale, mało widoczna ale jednak.
jpaluch009

Postprzez mjpox Cz, 4 sty 2018, 09:31:36

Niemna co wróżyć, jednak ja obstawiam baterie, nie wiem na ile masz narzędzia i ochotę (niesie ryzyko uszkodzenia wyswietlaczajesli to złe zrobić) ale ja bym otworzył ostrożnie telefon, następnie odkręcił i wypiął bateria z taśmy, inpod zasilaniem sprawdził czy dzieje się to samo:)

Druga sugestia to przywrócenie IPhone ale to raczej problem hardware a nie software
mjpox

Mój: iPhone 5
iOS: 8.4

Postprzez jpaluch009 Cz, 4 sty 2018, 16:56:15

Myślałem nad dociśnięciem czymś tej luki którą widać, myślicie że może się to udać?
jpaluch009

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Hardware - Serwis