Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 5s - brak obrazu

Miejsce na wszelkie tematy o iPhonie, iPodach niepasujące do pozostałych działów

Postprzez witas97 Wt, 14 lis 2017, 19:29:02

Witam, po upadku iPhone 5s przestał wyświetlać obraz chociaż podświetlenie działa normalnie oraz telefon się uruchamia, wydaje dźwięki/ wibracje. Próbowałem odtworzyć ustawienia wgrywając iOS'a. Również na telefonie wyświetlało się logo i gasło podczas ładowania. Wyświetlacz sprawny, ponieważ sprawdzałem na innym . Ma ktoś jakiś pomysł co można jeszcze zrobić z telefonem ? :hmm:
witas97

Mój: iPhone 5S
iOS: 11
Jailbreak: Nie

Postprzez mjpox Śr, 15 lis 2017, 14:40:19

nie wiem na ile masz wprawy, ale ja bym odłączył baterie i uruchomił na kabelku, jak to nie pomoże to poprawiłbym luuty przy gniazdach baterii oraz taśmie wyświetlacza, (na płycie głównej - ale powtarzam, ja lubię i potrafię takie rzeczy, potrzebujesz do tego lutownice grotową, wprawną rękę :)

dodam że mój kolega podczas samej wymiany baterii uszkodził sobie taśmę LCD i musiał ekran nowy kupować :/ więc wszystko należy wykonywać ostrożnie :)
mjpox

Mój: iPhone 5
iOS: 8.4

Postprzez witas97 Cz, 16 lis 2017, 22:15:59

]Po odłączeniu baterii ekran zrobił się biały i wyświetlały się różne paski, a potem po podłączeniu baterii zapało się logo i gasło a na koniec znów czarny ekran z podświetleniem
witas97

Postprzez mjpox Pt, 17 lis 2017, 10:51:21

niestety zdalnie nie pomogę, skąd jesteś?
najprościej też będzie zanieść telefon do zaufanego serwisu :)
ja popytam u siebie w gronie, może ktoś miał podobny problem.
mjpox

Mój: iPhone 5
iOS: 8.4

Postprzez witas97 Pt, 17 lis 2017, 20:14:08

okolice Warszawy, no dobrą dzięki jak coś Ci się uda ustalić to daj znać. Ale raczej bez serwisu jakiegoś się nie obędzie :bezradny:
witas97

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone, iPod