Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

szukam sieci/abonent niedostępny

Problemy z urządzeniami z iOS 10.x.x

Postprzez helmi Cz, 19 paź 2017, 00:27:23

cześć,

od około pół roku mam spore problemy z iPhone 5s (jestem pierwszym właścicielem, żadnego jailbreak i grzebania oprócz wymiany baterii). Często nie można się do mnie dodzwonić, mimo że telefon jest sprawny i ma zasięg. Czasem leży obok mnie i dopiero gdy wezmę go do ręki widzę nieodebrane połączenia (brak dzwonka i wibracji). Do tego dwa razy bardzo długo szukał sieci - wtedy w serwisie powiedziano mi, że telefon do wyrzucenia, ale później ożył. Około 2 miesiące temu powtórka. Poza tym mam wrażenie, że mam słabszy zasięg niż inni użytkownicy. Mam go już blisko 3 lata i oprócz tego nic więcej się nie działo. Czy to może wina karty sim?
helmi

Mój: iPhone 5S
iOS: 11
Jailbreak: Nie

Postprzez iMoCks Pt, 20 paź 2017, 00:51:54

A wymieniałeś kartę u operatora? Ja bym zaczął od tego:
1. hard reset
2. wymiana karty
3. przeinstalowanie softu
Lenovo IdeaPad 305 Intel i3, 6GB RAM, Radeon R5 2GB, 480GB SSD SanDisk Ultra II

MacBook Air 13" Late 2014 Intel i5, 4GB RAM, 128GB SSD

iPhone 8 Plus 64GB Gold.
iMoCks

Mój: iPhone 7 Plus
iOS: 11b3
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 10.x