Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Szybkie rozładowywanie się baterii iPhone 5

Problemy z urządzeniami z iOS 10.x.x

Postprzez Czarny903 Pt, 22 wrz 2017, 09:01:06

Witam.
Problem polega na rozładowywaniu się baterii w przeciągu 4 godziń bardzo średniego użytkowania. Wczoraj wymieniłem baterie na nową myśląc że to coś pomoże jedynie co się zmieniło to to że telefon się już nie nagrzewa jak olej na patelni a bateria dalej szybko się rozładowywuje. Czy jest to uszkodzony układ u2 czy jednak nie. Z tego co się orientuję to skutkami uszodzenia tego układu jest szybkie rozładowywanie i nagrzewanie się telefonu. U mnie nagrzewanie się skończyło a bateria stara była bardzo napuchnięta. Czy jest ktoś w stanie mnie nakierować co jest nie tak z moją Piątką?

Z góry dziękuję.
Czarny903

Mój: iPhone 5
iOS: 10.3.3
Jailbreak: Nie

Postprzez robertk572 Pt, 22 wrz 2017, 15:48:14

Pewnie wstawiłeś kiepskiej jakości zamienik zamiast oryginalnej baterii. I stąd problemy.
 Telefon-iPhone SE iOS 10.3.3 SILVER 16 GB
 Komputer-HP G71-340US 17"
 Komputer-MacBook Pro 15.4"
 Telefon-iPhone 5 SILVER iOS 6.1.4 JB 16 GB
robertk572

Mój: iPhone SE
iOS: 10.3.3
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 10.x