Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Parę pytań na temat ios11 i Jailbreaka

Miejsce na wszelkie tematy o iPhonie, iPodach niepasujące do pozostałych działów

Postprzez Olivier22 Cz, 21 wrz 2017, 15:59:25

Witam jestem posiadaczem Iphona Se od paru miesięcy z którego jestem bardzo zadowolony. Postanowiłem zrobić sobie jailbreaka ale poczekać do premiery ios 11 zeby sprawdzić co nowego wniesie. Więc na początek parę pytań czy w waszych telefonach po zainstalowaniu ios11 bateria też szybciej schodzi? Jeszcze jedno i zastanawiam sie czy to tylko u mnie czy tak ten system ma że gdy przychodzą powiadomienia to kiedyś był taki z prawej strony krzyżyk i go nacisakałeś i automatycznie wszystko znikało zamiast bawić się w pokaż/wymaż a teraz ten krzyżyk raz jest raz go nie ma .Nie ważne czy mam jedno czy kilka powiadomień pojawia sie kiedy mu sie chcę dziwne to i trochę irytujące gdy mam 15 powiadomień a nie mogę ich naraz usunąć a za kilka minut pojawia się.Czy to coś u mnie źle czy tak powinno być. Mam też pytanko ogólnie ostatnich wersji ios w iphonach z wyższej półki zauważyłem ze w wiadomościach (sms) ludzie mają zdjęcia swoich kontaktów a w moim nie ma czegoś takiego ,czym to jest spowodowane przecież wszyscy mamy ten sam system i czy można jakoś to ustawić czy dopiero po jailbreaku coś takiego da się zrobić?Słyszałem również że w ios 11 będzie można odtwarzać muzykę w flacach ale jak do tej pory nie wgrywają się mp3 w takim formacie i czy ktoś już to sprawdzał? A teraz kwestia jailbreaka tak jak pisałem wcześniej że postanowiłem poczekać do premiery ios 11 i dopiero to zrobić. Poszukałem w necie czy jest no i znalazłem pare sposobów które okazały się jakąś ściemą bo mi sie Cydia nie instalowała.W końcu znalazłem jeden sposób i niby ta Cydia(lub aplikacja co ją udaje)zainstalowała sie ale wchodząc w nią nic nie mogłem zrobić , nic sćiągnąc nic zmienić więc uznałem że i to jest jakaś podróbka czy wirus. Postanowiłem to usunąć oczywiście za pomocą iTunes czyli przywrócenie wszystkiego co było wcześniej. Gdy już mi się wszystko zainstalowało na nowo i telefon był prawie gotowy to zdarzyło sie coś dziwnego. Nagle zaczeły mi sie pojawiać dziwne komunikaty z prośba do zalogowania do iTunes store z różnych kont Apple iD oczywiście nie mojego. Brałem anuluj a mi w kółko sie pojawiały różne adresy(konta) walczyłem z tym dobre 15 minut aż w końcu przestały sie pojawiać. Ale przestraszyłem się że mam jakiegoś wirusa , na szczęście iphone działa na razie bez zarzutu po za tym co pisałem wczesńiej o baterii i powiadomieniach ale to zauważyłem jeszcze za nim próbowałem jailbreaka. Nadal bym go zrobił bo chcę się trochę pobawić i coś może zmienic ale nie wiem co zrobić. Czy zainstalować ios 10.3.3 i tam spróbować czy szukać pod ios 11 i od kogo będzie pewne że to nie fake. Znalazłem coś takiego i nie wiem czy próbować https://www.downloadpangu.org/ios-11-jailbreak.html . Czy po Jailbreaku będe mógł ustawić sobie fotki kontaktów w wiadomosciach bo normalnie w kontaktach zdjecia są i czy np mogę zmienić kolor powiadomień na ekranie blokady z białego na jakiś inny? No i interesuje mnie też ten prowizoryczny program do 3d touch jak działa na Iphone Se czy warto, czy to tylko nie przydatny gadżet który nie zastąpi noramalnego 3d toucha . Trochę się rozpisałem i mam nadzieję że ktoś mi odpowie na te pytania i mi pomoże podjąc decyzje co do Jailbreka i z którego systemu go zrobić. Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje za każdą pomoc.
Olivier22

Mój: iPhone SE
iOS: 11
Jailbreak: Nie

Postprzez robertk572 Cz, 21 wrz 2017, 18:29:18

Nie ma JB na iOS 11.
A jeśli chodzi o baterię-to najbardziej skuteczny sposób by poprawić żywotność-to Clean Install iOS 11. Nie należy przy tym przywracać Backupu z iTunes.
Tu masz inne wskazówki nt temat które mogą pomoc:
http://www.redmondpie.com/how-to-fix-ba ... ife-guide/
 Telefon-iPhone X SILVER 64 GB
 Komputer-HP G71-340US 17"
 Komputer-MacBook Pro 15.4"
 Telefon-iPhone 5 iOS 6.1.4 JB 16 GB
robertk572

Mój: iPhone 5
iOS: 6.1.4
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone, iPod