Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Słuchawki do Ipad 2

Opisy, recenzje oraz dyskusje o wszelkich akcesoriach do iPada

Postprzez ZeXoNeRoS Śr, 26 paź 2011, 16:20:15

Czy mógłby mi ktoś poradzić jakieś słuchaweczki douszne do 100 zł do ipada ?
ZeXoNeRoS

Mój: iPhone 4
iOS: 0.4
Jailbreak: Nie

Postprzez Tachobis Cz, 22 gru 2011, 11:50:30

Mogę ci polecić Sennheiser cx 300 II Precision tylko uważaj na podróbki !
Za swoje dalem 140 zł ale widze teraz na allegro za 99 zł.
Najlepsze w tym jest to że to już jest mój 2 komplet tych słuchawek , używam do iphone i ipada.
Doskonałe basy no i słuchaweczki w kolorze białym :)
Tachobis

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.0
Jailbreak: Nie

Postprzez mr_reddis Wt, 22 sie 2017, 16:40:52

Dokładnie miesiąc temu zakupiłem https://www.vedion.pl/product-pol-883--R-Sluchawki-Logitech-H800-Headset.html słuchawki Logitech H800 . Drobny risercz pomógł mi się zdecydować właśnie na ten model. Głównym celem był zakup słuchawek na siłownię i pewnie większość zastanawia się dlaczego akurat kompaktowe a nie np. douszne czy inne wymyślne cuda. Najprostsze rozwiązania są najlepsze i tak okazało się też w tym wypadku. Dzięki ruchomym elementom idealnie dopasowują się do głowy, nie spadają, nie zsuwają się, przylegają do uszu i nie "męczą" ich (pierwszy raz w sumie zmęczył, ale to z braku przyzwyczajenia do słuchawek kompaktowych), dzięki czemu idealnie nadają się też nawet do biegania. Brak ograniczenia w postaci kabla to kolejny plus. Podłączenie do lapka czy telefonu trwa sekundę. Zasięg całkiem spory bez żadnych zakłóceń. Dźwięk czysty, a bas mocny- ogólna jakość dźwięku na plus. Trzy godziny ładowania na dobre 13 godzin słuchania muzyki bez przerw.
mr_reddis

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPad