Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

VirginMobile.Pl

Polskie lokalizacje dla obcojęzycznych aplikacji

Postprzez Adamas Śr, 28 cze 2017, 22:44:22

Witam Wszystkich. Mam problem. Zmieniłem Operatora na Virgin Mobile.Pl. Mam iOS 10.3.2 . Otrzymałem dziwne ustawienia APN. iP 5c prawie nie działa, zaś do iP6s boję się włożyć nanoSIM. Jakie powinny być ustawienia APN w tej sieci. Na Pre-Paid działał, problem zaczął się po przejściu na abonament. Czy zakończenia na .jsc ( java script ) są normalne? Korzystają z Play, są kooperantem i konkurentem jednocześnie. Czy ktoś korzysta z ich usług? Jakie powinny być prawidłowe ustawienia APN. iPhone sam się nie konfiguruje i trzeba to manualnie zrobić. Jakie jest ryzyko i zagrożenia? Co to za ust. ? - VPN?
Dzięki za pomoc i pozdrawiam Wszystkich
Adamas

Mój: iPhone 4
iOS: 7.1.2
Jailbreak: Nie

Postprzez zibi2 Cz, 29 cze 2017, 12:03:56

Przeczytaj uważnie a na pewno poprawnie ustawisz telefon. https://virginmobile.pl/pomoc/pierwsze- ... oj-telefon
zibi2

Mój: iPhone 6S
iOS: 10
Jailbreak: Tak

Postprzez Adamas Cz, 29 cze 2017, 14:31:57

Czemu tak się różnią ust. na kartę i abonament? Sprawdzę,ale ostanio przy Aero2 straciłem iP4 (chiński exploit ?) włącza się i wyłącza na okrągło bez przerwy. To było w tym czasie gdy wypuszczono tego expl., więc jak widzę coś nowego, in. niż mi znane pytam się innych użytkowników, o wiele lepiej zorientowanych ode mnie.

Dzięki i serdecznie pozdrawiam
Adamas

Mój: iPhone 4
iOS: 7.1.2
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Spolszczenia aplikacji