Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Zapętlony restart iPhone 7

Problemy z urządzeniami z iOS 10.x.x

Postprzez pawcioo94 26 maja 2017, 19:38

Witam.

Problem polega na tym, że dziś telefon wyłączył się podczas otwierania aplikacji Snapchat i od tego czasu restartuje się na okrągło. Pojawia się ekran startowy z jabłkiem i po paru sekundach następuje kolejny restart. Próbowałem już kombinacji przycisków ( dolny przycisk głośności + przycisk włączania; home + przyc włączania; górny głośności + home + przycisk włączania) - nie pomagają. Czy ktoś z Was byłby w stanie mi pomóc czy zostaje tylko serwis?

Pozdrawiam
pawcioo94

Mój: iPhone 7
iOS: 10.3.2
Jailbreak: Nie

Postprzez robertk572 26 maja 2017, 20:07

Miałem podobny problem parę dni temu z moim iP 5. Pomógł mi 2-krotny Hard Reset.
Jesli tobie to nie pomoże to:
1. wprowadz tel w Safe Mode i musisz szukać po kolei aplikacji która powoduje Bootloop. Należy ją odinstalowac i zrestartowac tel;
2. jesli powyższe nic nie da-to Restore w DFU w iTunes.
3. ostateczność to odłączenie baterii na ok godzinę czasu.
 Komputer-HP G71-340US 17"
 Komputer-MacBook Pro 15.4"
 Telefon-iPhone 5 iOS 6.1.4 JB 16 GB
 Telefon-iPhone SE iOS 10.3 16 GB
robertk572

Mój: iPhone 5
iOS: 6.1.4
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 10.x