Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

AppleTV 4 przeskakuje klatki, przycina

Dyskusje związane z wszystkimi generacjami Apple TV

Postprzez FiTzu N, 23 kwi 2017, 13:33:26

Cześć,

Od dłuższego czasu szukam rozwiązania i nie mogę się dokopać, otóż moje Apple TV (4gen) na sofcie 10.2 ma drobną przypadłość, która mam wrażenie że ujawniła się ostatnio, otóż podczas odtwarzania filmu z netfliksa, czy youtubea, czy nawet podczas odpalenia jakiejś gierki, co parę minut przycina jakąś klatkę.

Podczas oglądania jakiegoś teledysku na youtube wygląda to tak, że dźwięk na dosłownie ułamek sekundy znika i zaraz dalej trwa odtwarzanie. Nie wiem w sumie na 100% czy problem jest stricte dźwiękowy, czy łącznie dźwiękowy i obrazowy...

Próbowałem zmiany ustawień audio (najlepsze, Surround 5.1 i stereo), sprawdziłem czy nie chodzi o interferencje w sieci wewnętrznej, usunąłem trochę śmieci żeby zostawić trochę wolnego miejsca na dysku i problem nie znika...

Czy ktoś z Was też natrafił na ten problem, a przede wszystkim na rozwiązanie?
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Jailbreak: Nie
Game Center: iFiTzu

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Apple TV