Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

PrePaid SIM USA (Apple SIM?)

Ogólne dyskusje o Apple (poza sprzętami z iOS)

Postprzez robertk572 Cz, 9 lut 2017, 01:36:40

Jeśli to kogoś interesuje: to można tez kupić samą kartę Apple SIM.
W US Apple Store kosztuje ona $4.99. Na eBay.com koszt to $14.99.
 Telefon-iPhone SE iOS 10.3.3 SILVER 16 GB
 Komputer-HP G71-340US 17"
 Komputer-MacBook Pro 15.4"
 Telefon-iPhone 5 SILVER iOS 6.1.4 JB 16 GB
robertk572

Mój: iPhone SE
iOS: 10.3.3
Jailbreak: Tak

Postprzez Lita Wt, 11 kwi 2017, 15:34:53

Dla zainteresowanych:

iPad z Apple SIM umożliwia udostępnianie internetu (personal hotspot) :)

Na Apple SIM na iPadzie w USA można skorzystać do wyboru z:
T-Mobile
At&t
Sprint
i chyba Verizon ale tego juz nie pamiętam

W każdym przypadku można skorzystać z oferty prepaidowej lub oferty abonamentowej.
Ja osobiście wybrałam ofertę T-Mobile, gdzie otrzymałam 200 MB miesięcznie za darmo na zawsze, co w przypadku moich krótkich, ale wielokrotnych wizyt w USA w miesiącu, w zupełności mi wystarczy, a dodatkowo tym razem, z racji nieco dłuższego pobytu, dokupiłam dodatkowe za 10$ 5 GB na 5 miesięcy :)
Internet działał super, szybko i sprawnie, i nie ubywało go za specjalnie (do Polski wróciłam mając jeszcze 3,9 GB do wykorzystania) Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych 4 miesięcy uda mi się to wykorzystać. A potem to już te 200 MB miesięcznie mi wystarczy :D

Myślę, że ktoś kto potrzebuje mieć w USA internet w swoich urządzeniach i ma Apple SIM (lub urządzenie z Apple SIM) na pewno znajdzie, wśród ofert współpracujących z Apple SIM sieci, odpowiedni plan dla siebie.
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone 6, 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2010,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cellular
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Jailbreak: Nie
Game Center: Lita13

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do Apple Ogólnie