Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Simlock Iphone 5s?

Usuwanie, omijanie simlocka, problemy z simlockami we wszystkich generacjach iPhone'ów.

Postprzez Iwo N, 30 paź 2016, 22:08:42

Mam problem z Iphone 5s. Został zakupiony w sieci O2 w UK (posiadam tam abonament) i chciałem włożyć do niego w Polsce kartę jednak wyskoczył mi komunikat o niewłaściwej karcie SIM, czy coś takiego - w internecie piszą, że to simlock. Gdy włożyłem w Polsce kartę z O2 to na pasku zasięgu jest "brak sieci". I teraz mam dwa pytania: jak ściągnąć simlocka w pewny i legalny sposób? czemu nie działa karta z O2 w Polsce? czy to jest właściwie simlock?
Iwo

Mój: iPhone 3G
iOS: 9.3.4
Jailbreak: Nie

Postprzez zibi2 Pn, 31 paź 2016, 15:21:19

Tak .Telefon ma blokadę simlock na sieć O2.UK.Karta O2 nie działa w Polsce bo nie uruchomiłeś roamingu w O2. Na ebayu znajdziesz aukcje gdzie za kwotę od 80 zł zdejmiesz blokadę.
zibi2

Mój: iPhone 6S
iOS: 10
Jailbreak: Tak

Postprzez Iwo Pn, 31 paź 2016, 17:20:18

Witam. Ale ja chcę żeby telefon działał w Polsce. Mam kartę z Plusa.

Telefon został zakupiony w salonie O2, ta karta nie ma zasięgu w Polsce. Włożyłem z Play oraz Plus i zasięg był, tylko nie można było aktywować Iphona. Jak chcę to zrobić to wyskakuje, że karta jest nieważna.
Iwo

Mój: iPhone 3G
iOS: 9.3.4

Postprzez tetil Wt, 1 lis 2016, 12:10:42

Sciagnij sobie aplikacje My o2 i tam masz opcje zdjecia simlocka. Trwa to chyba do 24h. W abonamencie jest to usluga darmowa.
tetil

Mój: iPhone 6
iOS: 8.4.1

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Unlock-Simlock