Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

IPHONE 6 NIE CHCE SIĘ ŁADOWAĆ NA 1 Z ORYGINALNYCH KABLI!

Problemy z urządzeniami z iOS 9.x.x

Postprzez zaiks11 Wt, 20 wrz 2016, 22:20:50

Witam,
Mój iphone 6, jak widać w temacie, nie chce się ładować. Problem polega na tym, że na kablu oryginalnym z pudełka telefon się ładuje, ale dopiero po dłuższym pogrzebaniu w porcie, co jest już dość męczące. Kabel oryginalny jest pęknięty, więc stwierdziłem, że kupie nowy, to od razu telefon zacznie mi się normalnie ładować od razu po podłączeniu. Niestety okazało się, że telefon na oryginalnym kablu z *ispam*(tym nowo kupionym) się nie ładuje, po prostu nic się nie dzieje, tak samo po podłączeniu do komputera. Dodam też, że kabel przy innym telefonie działa, więc musi być to wina telefonu, a wejście lightning czyściłem, także brakuje mi już pomysłów co może się dziać.
Przepraszam, jeżeli tekst wydaje się trochę chaotyczny.
Pozdrawiam
zaiks11

Mój: iPhone 6
iOS: 9
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 9.x