Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

MBP 13 mid 2010 - jaka bateria?

Dyskusje o sprzętowych problemach z komputerami Mac

Postprzez Lita Pn, 25 lip 2016, 22:21:36

Pytanie - Bateria w naszym starym MBP 13' z 2010 roku zakończyła już swój żywot i w chwili obecnej komputer działa bez baterii, tylko na kablu.
Chciałabym kupić do niego baterię ale trochę szkoda mi 250,- , zwłaszcza że na allegro można znaleźć nieco tańsze - np ta:
http://allegro.pl/bateria-do-apple-macb ... 18297.html

Ale oczywiście mam trochę obaw związanych z zakupem tej baterii. Czy kroś może polecić jakąś baterię do MBP mid 2010 która nie byłaby tak droga jak oryginał, ale jednocześnie byłaby bezpieczna w użytkowaniu?
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone 6, 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2010,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cellular
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Jailbreak: Nie
Game Center: Lita13

Postprzez mymon Wt, 26 lip 2016, 09:47:55

z zamienników do MB mogę polecić NuPower (Newertech) bo mają aluminiowe wykończenie (są stosunkowo lekkie i się tak nie grzeją) ale ta co znalazłaś też się nada :kciuki:
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Serwis i problemy ze sprzętem