Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Live photos na mac

Wszelkie inne dyskusje związane z Mac OS

Postprzez pavlitovelpablo Pt, 15 lip 2016, 21:43:28

Witam,
Mam nadzieję, że piszę posta w dobrym dziale.

Mam taki mały - durzy problem z Live Photos.
Zaraz po zakupie iphone 6s plus spodobała mi się opcja LPhotos.
Super sprawa, można było się dzielić z nie "ajfonowcami" filmikami i zdjęciami (osobno).
Wystarczyło zaimportować zdjęcia na komputer (Mac Mini), przenieść zdjęcie zrobione w LPhotos do innego katalogu czy na pulpit.
Pojawiały się dwa pliki: jpg oraz mp4.
Jakiś czas temu po kolejnej aktualizacji (chyba), sposób ten przestał działać.
Pojawiał się sam plik jpg.
Wykombinowałem że można to jednak zrobić poprzez iCloud photo sharing.
Na dysku iCloud Drive pojawiały się dwa pliki jak poprzednio: jpg i mp4.
Filmik można było zapisać na dysku lokalnym lub przesłać komuś.
Dwa tygodnie temu kupiłem MAcbooka Pro 13.3. Nie wiem czy w związku z tym że mam teraz dwa komputery w iCloud, czy jest inna przyczyna, ale pliki po wysłaniu nie lądują na iCloud w chmurze, tylko pojawiają się na drugim komputerze, jako LPhotos. Więc nie mogę oddzielić jpg od mp4 ...
Ot zagwozdka ... Nie wiem czemu pliki nie zostają na dysku sieciowym w iCloud? Gdzie problem? W systemie, ustawieniach ?
Pozdrawiam. Pavlito.
pavlitovelpablo

Mój: iPhone
iOS: 9
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Dyskusja ogólna (Mac OS)