Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Ipgone 3GS błąd odtworzenia przez Itunes.

Problemy z urządzeniami z iPhone OS 2.x.x

Postprzez Martinni Pt, 1 lip 2016, 10:51:24

Witam! Mam problem z moim Iphonem 3GS którego chciałam odświeżyć bo 5 zaniemógł. Otóż, kazał mi odtworzyć się w Itunes. Kilka prób nie udanych, nawet pasek pod jabłkiem się nie pojawiał, potem u brata na PC nagle się włączył, działał pięknie. Później sam się wyłączył i znowu Itunes. U mnie przez PC ładowanie pod jabłkiem idzie do końca i nagle po załadowaniu, wyskakuje błąd na kompie, tych numerów błędu było tyle że zapamiętałam tylko 1013. Nie wiem co z nim zrobić. Czy oddać do serwisu, czy da się to jakoś naprawić bez Itunes? Jestem w tym zielona, więc nie mam pojęcia jak się wgrywa IOS, bo tylko ogarniam to właśnie przez iTunes. Czytałam w necie o wgrywaniu bez iTunes, ale pisali to doświadczeni programiści, więc nie ogarnęłam o co chodzi po kolei, również znalazłam, że może to być wina PC. :evil:
Martinni

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.2
Jailbreak: Nie

Postprzez robertk572 Pt, 1 lip 2016, 16:52:34

Zamiast Recovery-użyj trybu DFU.
 Telefon-iPhone SE iOS 10.3.3 SILVER 16 GB
 Komputer-HP G71-340US 17"
 Komputer-MacBook Pro 15.4"
 Telefon-iPhone 5 SILVER iOS 6.1.4 JB 16 GB
robertk572

Mój: iPhone SE
iOS: 10.3.3
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone OS 2.x.x