Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iphone 5s - bateria szybko ucieka przy graniu

Problemy z urządzeniami z iOS 9.x.x

Postprzez wojtas94 Wt, 28 cze 2016, 17:21:44

Witam. Od kilku dni posiadam iphone 5s. Kupiłem go używanego, ale posiada jeszcze gwarancję do przyszłego roku, ale mniejsza o to. Programem iBackupBot sprawdziłem że moja bateria posiada jeszcze 1500 mAh pojemnosci. Dzisiaj pierwszy raz sciagnalem sobie jakies gry. Byly to real boxing 2 i fifa 16. Zuwazyłem że po około 10 minutach grania uciekło mi prawie 10 rocent baterii, czyli liczać wystarczyło by jej na około 100 minut samego grania. Czy to jest normalny wynik przy bardziej wymagających grach czy jednak jest coś nie tak ? dodam tez ze youtube tak samo mocno drenuije mi baterie, 5 minut filmiku to około 3 procent bateri. Dodam że prawie wszystkie programy maja wylaczone odsiezanie w tle, do tego wylaczona jest lokalizacja i inne pierdy, podsiwtlenie na okolo 40 procent.
wojtas94

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.3.2
Jailbreak: Nie

Postprzez Przemek0 Śr, 29 cze 2016, 16:10:26

Trudno powiedzieć bateria ma gwarancje na 500 cykli, możliwe że już dużo ich zeszło.

Tutaj informacja od appla: http://www.apple.com/pl/batteries/service-and-recycling/

Ale powiedziałbym, że na wymagającej grze po roku miałem podobnie. Dwie godziny grania i trzeba było podłączyć ładowarkę. A jak długo telefon trzyma bez grania?
Przemek0

Mój: iPhone 6

Postprzez wojtas94 Pt, 1 lip 2016, 00:07:49

Według iBeckupbot bateria jest tylko po 110 cyklach. Jak spokojnie używam telefon to dwa dni da radę. Ale jest to około tylko 4 godzin czasu użycia telefonu
wojtas94

Mój: iPhone 5S

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 9.x