Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Iphone 4s icloud

Problemy z urządzeniami z iOS 9.x.x

Postprzez Rado25 Śr, 4 maja 2016, 17:45:39

Witam,
Dostałem od brata ten telefon i niestety,ale mam problem. Brat miał go od nowości,ma do niego papiery,pudełko i chyba nawet paragon. Zalogowany jest na konto icloud.Telefon ciągle pyta o wprowadzenie hasła(chyba zablokowaliśmy już konto). Login legitymuje się jego imieniem i nazwisko+ dopisek @icloud.com. Gdy chce przywrócić hasło to niestety,ale żaden nasz e-mail nie pasuje,a żeby teraz wpisać hasło trzeba najpierw odblokować na mailu.Czy da się coś z tym zrobić? Dodam,że ten login to jego imie i nazwisko,oraz zgadza się data jego urodzenia.Dzwonił brat na infolinie no i tam Pan chyba oznajmił,że musi odpowiedzieć na te dwa pytania. Może da się cofnąć z IOS 9.2 do 7.1,bo tam ten bug był,który pozwalał na wylogowanie.Zaznaczam telefon nie jest kradziony,brat ma go od nowości.
Rado25

Mój: iPhone 4S
iOS: 9.2
Jailbreak: Nie

Postprzez zibi2 Śr, 4 maja 2016, 19:38:02

zibi2

Mój: iPhone 6S
iOS: 10
Jailbreak: Tak

Postprzez Rado25 Śr, 4 maja 2016, 19:43:02

Dzięki za odpowiedz. Z tego co tam wyczytałem jak wrócę do 6.1,to nie będę mógł aktualizować na 7.1,bo tam występuje chyba tylko ten bug,dobrze rozumuje? Mam jeszcze jedno pytanie.. Czy może da się jakoś to z apple załatwić? Tak jak mówiłem dokumenty mam.
Z góry dzięki za odpowiedz
Rado25

Mój: iPhone 4S
iOS: 9.2

Postprzez zibi2 Śr, 4 maja 2016, 21:05:46

Dwa razy uzyskałem pomoc przy zapomnianym haśle do apple ID.Musisz skontaktować się z apple pod tym linkiem. https://www.apple.com/pl/support/appleid/password-security/. W prawym dolnym rogu kliknij na Kontakt ze wsparciem.Następnie na prawy kwadrat iCloud.Face Time.Następnie na Zaplanowane rozmowy.Potem wprowadż numer seryjny iphone i umów się na rozmowę.Rozmowa odbywa się prawie natychmiast po wprowadzeniu swojego numeru telefonu. Najlepiej by rozmowę z konsultantem przeprowadził brat.Będzie musiał odpowiedzieć na kilka pytań.
zibi2

Mój: iPhone 6S
iOS: 10
Jailbreak: Tak

Postprzez iNarek Śr, 4 maja 2016, 23:05:08

Jeśli masz dowód zakupu/paragon, to nie będzie żadnego problemu. Wsparcie techniczne zada Ci kilka pytań lub poprosi o przesłanie skanu dowodu zakupu. Po weryfikacji legalności telefonu zostanie on wypisany z konta iCloud i będziesz mógł spokojnie go aktywować.
MacBook Pro Retina 13" Early 2015 iPhone 6S 64GB Space Gray iPad Air 2 64GB Gold WiFi + Cellular
iNarek

Mój: iPhone 6
iOS: 10.3.1
Game Center: F0rfiter

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 9.x