Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Pytania laików po zakupie komputera z Mac OS X

Wszelkie inne dyskusje związane z Mac OS

Postprzez matahari Wt, 15 mar 2016, 14:34:04

iAdmin napisał(a):Podłączyć pendrive i przeciągnąć nań zdjęcia ;]

Jak mam to zrobić :oops:
Podłączam pendrive otwieram Zdjęcia to jak mam je przeciągnąć na pen.... :?:
Chwytam zdjęcie i nigdzie nie widzę pendrive :oops: :im_stupid:
matahari

Mój: iPhone
iOS: 11.2.4
Jailbreak: Nie
Game Center: Yamaha XV 1900

Postprzez iAdmin Wt, 15 mar 2016, 17:03:05

Aa chodzi o program Zdjęcia a nie o zdjęcia (pliki)..
To zrób tak: otwórz program Zdjęcia na połowie ekranu, na drugiej otwórz findera z jakimś katalogiem z pendrive'a i przeciągnij fotki z programu do findera.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez andrus83 Śr, 16 mar 2016, 08:13:28

Witam Wszystkich.
Kupiłem maca dla swojej dziewczyny ale nie wytrzymałem i odpaliłem. ok miesiąca go używam i mam zsynchronizowane wszystko z telefonem.
Teraz przyszedł czas aby go jej dać i nie wiem czy da się jakoś przywrócić ustawienia fabryczne jak np w iPhone odtworzenie jako nowy?
Utworzyłem jej nowe konto użytkownika z uprawnieniami administratora, a potem jak ona sobie wszystko skonfigurowała to usunąłem swoje konto ale nadal mamy problem.
Nadal po włączeniu komputera wyświetla moją nazwę użytkownika i dopiero po wpisaniu hasła (mojego) przechodzi dalej gdzie i tak musze podać hasło tego nowego konta.. Po wpisaniu mojego hasła przechodzi do następnego ekranu gdzie wyświetla się konto mojej dziewczyny i domyślne gościa..
Jak wyłączyć zupełnie moje konto tak aby po włączeniu zamiast powiedzmy konta Andrzej od razu pojawiało się konto użytkownika Asia?

Dzięki bardzo za sugestie.

--DODANO--

i co?
nikt nie pomoże? :bezradny:
andrus83

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja ogólna (Mac OS)