Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Tethering

Oprogramowanie do iPhone'a, iPada z App Store i Cydii

Postprzez noxi So, 5 mar 2016, 21:54:47

Mam Google chrome na kompie. Ustawiam w pluginie agent swicher iOS iphone6
I teraz jeśli udostępnię internet z telefonu na kompa i używam tej przeglądarki z włączonym tym pluginem to i tak zużywa mi transfer.
Chyba ze jakos inaczej trzeba dać internet z telefonu na kompa
noxi

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.1
Jailbreak: Tak

Postprzez kacluk1987 So, 5 mar 2016, 22:00:57

Chłopie a jak ma ci transferu nie używać??
Ty czytasz co piszesz?? Transfer z telefonu idzie na komputer... ty myślisz że udostępnisz internet przez wifi na komputer to z telefonu nie będzie używało?? a internet to skąd z powietrza się bierze??

to co ja ci podałem to metoda tylko na blokadę three którą nałoża jak wykryją że udostępniasz sobie internet z telefonu.. i każdą stronę jaką będziesz chciał otworzyć bedzią nią zapytanie czy udostępniasz internet i ze to niezgodne z planem jest.. itp

weź idź w three i zmień plan all you can eat data plan i mniej wyj****e na transfer
iPhone 3g-->iPhone 3gs-->iPhone 5c-->iPhone 6

komputer: Macbook air 13" late 2014
kacluk1987

Mój: iPhone 6
iOS: 10.1.1
Jailbreak: Nie
Game Center: kacluk1987

Postprzez noxi So, 5 mar 2016, 22:14:39

Dobra nie zrozumieliśmy sie.
Mam all you can eat.
Ale mam tez 2gb na Tethering i to ten transfer mi zjada.
noxi

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.1
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do iOS Aplikacje