Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

IPhone 4 | Problem z baterią.

Problemy z urządzeniami z iOS 7.x.x

Postprzez Miłek So, 23 sty 2016, 15:50:13

Witam, mam swojego IPhona od kilku miesięcy, już od 20 września. Po krótkim czasie używania telefonu, zauważyłem, że szybko się on rozładowywuje, komórka trzyma mi max 2 lub 3h poza domem. Mam kilka aplikacji, i nie wiem czy to przez nie, czy to jakiś błąd IPhona, lub problem z bateria. Jak jestem na dworze, to Iphone 4 potrafi rozładowac mi się przy 65% baterii, nie wiem czemu tak jest, ale wiem że nie powinno tak być :bezradny: Mam 8 aplikacji :
-Snapchat, Instagram, Allegro, Youtube, Steam, Facebook, Shakes & Fidget, oraz NoCropa, do zdjęć + Battery Doctora. Battery Doctor pokazuje mi coś takiego:
Facebook - 5,74MaH/Min
Messenger - 4.91MaH/Min
Instagram - 4,81mAh/Min

Nie wiem co zrobić, i proszę o szybką pomoc, bo nie można wytrzymać z taką komórką, która rozładuje się po 2h, pozdrawiam serdecznie.
Miłek

Mój: iPhone 4
iOS: 7.1.2
Jailbreak: Nie

Postprzez BartT-GSM So, 23 sty 2016, 18:06:46

wymiana baterii, swoja droga portale spolecznosciowe troche drenuja baterie tym bardziej jezeli aplikacje odswiezaja w tle.
GG : 11394352

iMessage : terlesik@o2.pl
BartT-GSM

Mój: iPhone 6
iOS: 9.2
Jailbreak: Nie
Game Center: Terlesik

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 7.x