Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Czy asystent migracji przenosi rowniez system ?

Wszelkie inne dyskusje związane z Mac OS

Postprzez iphonedesign Pn, 22 cze 2015, 23:24:05

Witam

Jak w tytule. Na iMacu obecnie mam Mavericksa. Zamierzam zakupić teraz Macbook Pro15. Nie wiem czy nowe macbooki maja zainstalowany system, ale jesli tak, to bedzie to Yosemite. W związku z tym, czy przy skorzystaniu z asystenta migracji Mavericks zastąpi Yosemite, czy tez przeniesie wszystko oprócz systemu?

I pytanie do osób, ktore korzystały z tego narzędzia, lub mają wiedzę w temacie... Czy ten sposób przesiadki na nowy sprzęt jest OK, czy tez lepiej instalować wszystko od nowa ? Komputera używam tylko do muzyki, wiec głownie Logic i masa pluginow. Czy to wszystko "ruszy" jak powinno, przy takim rozwiązaniu?

PS. Czy mozna sie spodziewać, ze w tym roku wyjdzie zupełnie nowy model MacBooka Pro ?
iphonedesign

Mój: iPhone 4S
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez Matisek123 Wt, 23 cze 2015, 15:41:29

Nie korzystałem nigdy z asystenta migracji, lecz jestem prawie pewien, że nie zainstalujesz(niestety) mavericksa na najnowszych macbookach.
Chętnie pomagam na PW
Matisek123

Mój: iPhone 6S
iOS: 9.3b1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Dyskusja ogólna (Mac OS)