Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Tagi (kolorowe) w aplikacji Mail?

Wszelkie rozmowy o oprogramowaniu na Mac OS

Postprzez Lita Śr, 13 maja 2015, 09:03:25

Czy jest może jakieś rozszerzenie lub aplikacja, która pozwala na określenie koloru danej skrzynki pocztowej? Mam ich 8 i szczerze powiem zaczyna mnie męczyć zastanawianie się na który adres mailowy dana wiadomość przyszła. Fakt - nie zawsze jest potrzebna taka wiedza, ale czasami i owszem.
Niestety stosowane natywne w Mail opisy po prawej stronie tytułu maila są mało czytelne i trzeba się nieco skupić, żeby jest wzrokiem odnaleźć, a chodzi mi o to, żeby po pierwszym rzucie oka na maila, wiedzieć który jest z jakiego konta. Coś jak Mail Labeler na iPhonie.
Nie jestem pewna czy dość jasno się wyraziłam :)
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone 6, 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2010,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cellular
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Jailbreak: Nie
Game Center: Lita13

Postprzez Lita Śr, 13 maja 2015, 09:41:14

już sobie poradziłam :) Wystarczy ustawić to w preferencjach poczty :D
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone 6, 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2010,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cellular
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Jailbreak: Nie
Game Center: Lita13

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Software