Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

OS X Yosemite - następca OS X Mavericks

Newsy ze świata Mac i Mac OS X

Postprzez mymon N, 12 kwi 2015, 21:34:29

fajnie jest pojęciem względnym ale fajnie że jesteś zadowolony :D
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop
Jailbreak: Tak

Postprzez Vertuz Pn, 13 kwi 2015, 07:27:56

takie aktualizacje to loteria - u jednych jest dramat a u innych wszystko działa normalnie. U mnie zapewne pozytywnie przyczynił się praktycznie pusty komputer (danych to ja mam poniżej 30 GB) :)
Vertuz

Mój: iPhone 5S
iOS: 8.3
Jailbreak: Nie
Game Center: Arturoo7

Postprzez mymon Pn, 13 kwi 2015, 09:22:19

loteria to trochę za wiele powiedziane - problemy związane z niekompatybilnością opisywałem już przy przejściu na 10.9
po prostu jedni używają systemu w większym % niż inni i napotykają na szereg niedziałających rzeczy o których Ci drudzy nawet nie wiedzą że istnieją :P
Skoro wszystko poszło gładko i działa to zakładam że używasz "gołego systemu" bez wgryzania się w X11/XQuartz/XCode
różnice w kodzie a co za tym idzie bibliotekach/modułach/sterownikach/dependencies między tymi systemami są ogromne więc poza aplikacjami Apple wiele innych np java,macports etc ma prawo nie działać (bo zmieniło się środowisko)
ale skoro u Ciebie wszystko hasa to git - wiedz tylko że to nie reguła po prostu to czego używasz zostało odpowiednio przygotowane (co swoją drogą jest wielkim plusem dla Apple bo w takim ubuntu/ms nie obyłoby się bez problemów)
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop
Jailbreak: Tak

Postprzez Vertuz Pn, 13 kwi 2015, 10:13:14

Dokładnie, bawiłem się mocniej kompami pod Windowsem. Mac służy ot do napisania czegokolwiek, netu i innych zupełnie podstawowych funkcji.

Choć ostatnio mile mnie zaskoczył - pociągnąć Call of Duty 4 bez problemu mimo, że mam Intel HD Graphics ;)
Vertuz

Mój: iPhone 5S
iOS: 8.3
Jailbreak: Nie
Game Center: Arturoo7

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do Mac News