Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Iphon 5c pomoc przy rsim

Usuwanie, omijanie simlocka, problemy z simlockami we wszystkich generacjach iPhone'ów.

Postprzez must777 N, 15 mar 2015, 20:29:22

Witam jezeli to zly dzial to bardzo przepraszam ale jestem nowy w temacie iphonow i po prostu potrzebuje porady. Mianowicie mam upatrzonego iphona 5c z simlockiem na EE uk. Gdy juz bede mial telefon jak wybrac r-sima czy do tego potrzebna bedzie wersia softu ? Z drugiej strony jezeli telefon bedzie mial przykladowo 6... i bedzie aktualizacja dostepna do 7 to gdy aktualizacja nastapi r-sim wciaz bedzie pelnil swoja funkcje? czy po prostu na jednym sofcie zgodnym musze pracowac ? I jeszcze jednak kwestia EE moze byc to orange jak i tm co wybrac na samym poczatku programowania ?

Bede chcial zeby pracowal na karcie playa czy duzo jest z tym problemow? czytalem o jakis patchach i innych tego typu ale zupelnie sie na tym nie znam
must777

Mój: iPhone 6 Plus
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez BartT-GSM N, 15 mar 2015, 21:19:45

Zaktualizujesz i tak tylko do najnowszej wersji czyli 8.2 , te r simy ktore ja posiadam obsluguja 8.x.x . Jezeli bedziesz mial soft w wersji 6 to r sim rowniez ja obsluzy. Wszystko zalezy od Ciebie czy bedziesz chcial robic update wyzej. Tak na poczatku wybierasz z menu siec w jakiej jest simlock. Lub wpisujesz kod operatorski sieci macierzystej.
GG : 11394352

iMessage : terlesik@o2.pl
BartT-GSM

Mój: iPhone 6
iOS: 9.2
Jailbreak: Nie
Game Center: Terlesik

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Unlock-Simlock