Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Problem z wrzuceniem muzyki

Wszystko o iPodach: Shuffle, Nano, Classic z wyłączeniem iPod Touch

Postprzez Kane188 Pt, 19 gru 2014, 23:52:14

Zawsze kiedy chciałem wgrać muzyczkę do iPod'a klikałem na ikonę iPod'a z lewej strony, ,, Na Moim urządzeniu ", ,, Muzyka " i w prawym rogu znajdował się napis: ,, Dodaj do... " a teraz tego napisu nie ma :/. Nawet jeżeli w lewym górnym rogu klikam na ikonkę z nutką i otwieram ,, Listę utworów ", klikam na ,, Urządzenia ", klikam na Mojego iPod'a i wybieram dział ,, Muzyka " otwiera Mi się okno gdzie mogę wrzucić muzykę, lecz kiedy przeciągam ją do Moich utworów na iPodzie, plik po prostu się nie zapisuje, jakbym go nie przeciągał ;(

http://screenshooter.net/100438595/whplpiu

PS: Chciałbym dodać, że nawet po kliknięciu na ikonkę pliku i wybraniu opcji ,, Dodaj do " nie zostanie ona przesłana na urządzenie
Kane188

Mój: iPod inny
iOS: 7.0
Jailbreak: Tak
Game Center: Kane188

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPod