Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPad nie chce się uruchomić

Wszystko co związane z iPadem oprócz problemów z softem (osobny dział)

Postprzez Mateusz06 Pn, 24 lis 2014, 19:06:22

Witam! Niedawno nawalił mi iPad 2. Rozładował się całkowicie i gdy podłączam go do ładowarki, to widnieje tylko taka bateria na ekranie i nie chce się włączyć ani naładować. Czy ktos miał podobny przypadek? Ipad miał wymienianą baterię po tym jak nie ładował wcale i było dobrze przez pewien czas. Mam zamiar wymienić baterię na jakąś używkę byleby zobaczyć czy w tym leży problem. Są jakieś inne możliwości, że nawaliła płyta główna lub coś jest z wejściem?

W razie gdyby nie odpalił to będę potrzebował jakiegokolwiek tabletu do max 500zl z 3G na szybko, stąd jeszcze jedno pytanie. Czy warto kupić ipad 1 z3g czy moze jakiś tablet z androidem w tej cenie będzie lepszym rozwiązaniem?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi :)
Mateusz06

Mój: iPad 2
iOS: 8.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPad