Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Problem z dpkg - brak możliwości instalacji z Cydia

Problemy z urządzeniami z iOS 5.x.x

Postprzez Miszel18 So, 1 lis 2014, 11:35:34

Mam problem a plikami dpkg w moim iPhone 4 iOS 5.1.1 i przez co nie mogę nic zainstalowować/zaktualizować z Cydii.

Wcześniej nie mogłem zainstalować kilku modów. Majstrowałem więc trochę przy plikach i obecnie nic nie można zainstalować. Przy każdej instalacji wywala komunikat:

Sub-process /usr/bin/dpkg returned an error code (100)

Próbowałem przeinstalować Cydię, ale się nie daje bez czyszczenia telefonu. Jailbreaka też nie da się zrobić - krzyczy że telefon jest już po jailbreak. Szukałem informacji w sieci i podobno pomóc może wgranie plików dpkg z telefonu w którym wszystko jest ok. Czy ktoś mógłby zgrać i udostępnić swoje pliki? Ewentualnie wie jak sobie z tym tematem poradzić?
Czy mogę ewentualnie zresetować soft i zrobić ponownie jealbreak bez konieczności upgrade iOS do paskudnych wyższych softów?
Miszel18

Mój: iPhone 4
iOS: 7.1.2
Jailbreak: Tak

Postprzez robertk572 So, 1 lis 2014, 16:34:29

Zrób Semi-Restore.
 Telefon-iPhone SE iOS 10.3.3 SILVER 16 GB
 Komputer-HP G71-340US 17"
 Komputer-MacBook Pro 15.4"
 Telefon-iPhone 5 SILVER iOS 6.1.4 JB 16 GB
robertk572

Mój: iPhone SE
iOS: 10.3.3

Postprzez Miszel18 N, 2 lis 2014, 22:02:59

Kurcze zrobiłem restore w iLEX R.A.T. oraz Semi-Restore, a błąd jak był tak jest Co z tym jeszcze zrobić? Mógłby ktoś podesłać swoje pliki dpkg z folderu usr/bin?

-- DODANO --

Znajdzie się ktoś życzliwy żeby zgrać i udostępnić pliki dpkg? Z tego co czytam potrzebuję plików z lokalizacji:
/usr/bin

lub/i
/var/lib
Miszel18

Mój: iPhone 4
iOS: 7.1.2

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 5.x