Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 5 nie wykrywa karty SIM i jeszcze jeden problem...

Problemy z urządzeniami z iOS 6.x.x

Postprzez Janeqq So, 1 lis 2014, 18:28:19

Moja koleżanka dostała od cioci z Niemczech iPhona 5. Niestety nie miała jeszcze karty Nano SIM, to włożyłem swoją. Zapomniałem wyłączyć telefon i włożyłem kartę i dopiero wtedy zrestartowałem. Pojawiło się "Szukam..." I tak cały czas. Wyłączyłem telefon wyjąłem kartę i włączyłem ponownie. Jakimś cudem pojawiło się "Szukam...", chociaż nie było karty... iPhone ponoć bez simlocka, jeszcze nieaktywowany (po to mi była ta karta)... Czy można coś zrobić? Czy po aktywacji, może przez iTunes, da się coś zrobić bez tracenia gwarancji? iOS 6 (dokładnie nie wiem jaki...), będzie aktywowany do iOS 8... Proszę o szybką pomoc, bo się najarała na iPhona i jest bardzo zależy... zwłaszcza, że jej telefon przez ostatnie kilka lat to był Samsung Galaxy Spica...
Ostatnio edytowano N, 2 lis 2014, 18:17:07 przez Janeqq, łącznie edytowano 1 raz
Janeqq

Mój: iPhone 5
iOS: 6
Jailbreak: Nie

Postprzez iMoCks So, 1 lis 2014, 22:21:13

Jeżeli ma być aktualizowany, to włóż swoją kartę, podłącz do iTunes, wprowadź w tryb DFU (jak to zrobic bez problemu znajdziesz w google) i aktualizuj telefon. Później go aktywuj i po kłopocie. O ile faktycznie jest bez simlocka.
Lenovo IdeaPad 305 Intel i3, 6GB RAM, Radeon R5 2GB, 480GB SSD SanDisk Ultra II

MacBook Air 13" Late 2014 Intel i5, 4GB RAM, 128GB SSD

iPhone 8 Plus 64GB Gold.
iMoCks

Mój: iPhone 7 Plus
iOS: 11b3
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 6.x