Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Nagranie z dyktafonu się nie odtwarza

Problemy z urządzeniami z iOS 6.x.x

Postprzez kamiledi15 N, 14 wrz 2014, 13:37:55

Pewnie jak zwykle nie dostanę odpowiedzi, bo już parę razy pisałem tu z problemami i nikt nie pomógł, ale chociaż spróbuję.
Nagrałem długi plik dyktafonem w formacie m4a, trwa godzinę. W czasie nagrania przypadkiem włączyłem aparat, w wyniku czego nagranie się przerwało. Teraz nie udaje mi się go odtworzyć - na telefonie prawidłowo pokazuje czas nagrania (58 minut), pokazuje rozmiar 11 mb, ale plik się nie odtwarza. Na komputerze też, ani w Itunes, ani w innych odtwarzaczach, próba konwersji na mp3 różnymi konwerterami też spełzła na niczym. Jest jakaś szansa, żeby ten plik uratować?
kamiledi15

Mój: iPhone 4
iOS: 6.12
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 6.x