Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Test dysku sieciowego Synology DS214 Play i DSM 5

Testy i recenzje akcesoriów, gadżetów do iPhone'a i innych urządzeń Apple

Postprzez iAdmin Śr, 20 sie 2014, 20:32:39

Obrazek

Przez dłuższy czas miałem możliwość korzystania i testowania sieciowego serwera plików Synology DS 214play z dyskami WD Red, także z punktu widzenia posiadacza sprzętu z iOS i OS X, stąd moja potrzeba podzielenia się wrażeniami z posiadania tego sprzętu.

Serwer Synology DS214play to jeden z aż czterech odmian DS z numerkiem 214 w nazwie: po 214se (najsłabszy), 214+ (najmocniejszy), 214 (pośredni) model DS214play został stworzony pod kątem pełnienia roli centrum multimedialnego w domu i jeśli chodzi o moc i możliwości plasuje się pomiędzy tuż przy DS214+. Jedną z głównych cech DS214play według producenta jest możliwość transkodowania w locie materiału wideo w rozdzielczości do 1080p, dlatego na pokładzie wylądował 2-rdzeniowy Intel Atom CE5335 i686 1,6 GHz wspomagany 1 GB pamięci RAM DDR3..

Pełna recenzja na głównej:
Test dysku sieciowego Synology DS214 Play i DSM 5
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Testy, Recenzje