Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

ipod nano 6g naprawa. wyswietlacz czy potrzebuje tez dotyk?

Wszystko o iPodach: Shuffle, Nano, Classic z wyłączeniem iPod Touch

Postprzez kmlfreestyle2 Pn, 28 lip 2014, 20:31:25

Witam okolo rok temu na ognisku troche popilem i zgubilem swojego ipoda nano 6g szukalem szukalem ale nie znalazlem, az w koncu odpuscilem. W tym roku przyrzadzalem z znajomymi znow ognisko w tym samym miejscu. i w pewnym momencie znajomy znalazl mojego ipoda. wiedzialem ze bedzie sluzyl juz jako ozdoba na polce. wrocilem do domu podpialem zero reakcji komputer tez niczego nie wykryl wszytsko bylo jasne. pewnej nudnej nocy stwierdzilem ze wejscie usb jest ubrudzone przeczyscilem wiec sloty i podpialem. komputer odczytal ale ipod zero reakcji. po godzinnym sluchanie piosenek z ipoda poprzez itunes odpialem go podpialem sluchawki .. daje glosniej a tu bum. slysze dzwiek sygnalizujący podglaszanie się. zaraz na slepca wlaczylem nutke :D i teraz jest pytanie. czy wymieniając sam wyswietlacz uda mi sie go usprawnic.? dotyk dziala w 100% monitorek padl. chodzi mi o duzy przeskok cenowy a sam ekran tani. chodzi mi o to po prostu czy uda sie uzyc mojego dotyku.. nie mam w takich rzeczach doswiadczenia i prosze o pomoc, z gory dziekuje :)
kmlfreestyle2

Mój: iPod inny
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez greg3053 Pn, 28 lip 2014, 20:46:37

Dotyk jest klejony do lcd. Bez doswiadczenia cianko to widze.

Czy padl lcd to dowiesz sie jedynie po podmianie na sprawny. :kciuki:
greg3053

Postprzez kmlfreestyle2 Wt, 29 lip 2014, 17:18:06

rozumiem. a jak moglbym skleic dotyk z lcd? jakims specjalnym klejem, czy jak? co wazniejsze czy uda mi sie odkleic dotyk od starego lcd? moze i nie mam doswiadczenia ale chetnie przy tym popracuje dodam ze cierpliwie i przemyslając kazdy ruch :D
kmlfreestyle2

Mój: iPod inny
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez greg3053 Wt, 29 lip 2014, 17:57:15

W domowych warunkach ciezko bedzie bez uszkodzenia lcd, ale jak chcesz.

Nagrzewasz dotyk np opalarka, tylko nie jestem wstanie ci powiedziec ile bo nie masz podgladu temperatury do okolo 70* i separujesz np zyletka. Powodzenia
greg3053

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPod