Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

aplikacja w java - możliwa na iOS?

Wszystko co związane z tworzeniem aplikacji na iOS, SDK, oferty deweloperów

Postprzez lorenzo Pt, 11 lip 2014, 15:31:18

Witam,

Chciałbym dla swojej firmy zrobić aplikację, która jeśli się sprawdzi docelowo miałaby trafić do AppStora jak gotowy do sprzedaży produkt.

Niestety nie posiadam umiejętności programowania dlatego poszukiwałem do tego celu programistów. Z tego co się zdążyłem zorientować, to aby tworzyć aplikacje pod iOS należy mieć do tego sprzęt Appla i jakieś specjalistyczne programy.

Natomiast programista, który miałby mi napisać aplikację twierdzi, że nic takiego nie jest potrzebne bo spokojnie można napisać coś takiego w java i będzie śmigać aż się patrzy.

Szczerze powiem, że już zgłupiałem i nie wiem czy koleś mnie wkręca czy prawdę rzecze?

Będę wdzięczny za pomoc.
lorenzo

Mój: brak
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez zibi2 Pt, 11 lip 2014, 16:18:42

Prawdę rzecze.
zibi2

Mój: iPhone 6S
iOS: 10
Jailbreak: Tak

Postprzez Nosek Pt, 11 lip 2014, 18:39:11

Java to raczej nie bo z tego co mi wiadomo to ios nie ma wirtualnej maszyny java, ale JavaScript jak najbardziej. Pamiętać tylko trzeba że Java != JavaScript. Do AppStora nie trafisz ale bez problemu zrobisz skrót na sb.
Cytat miesiąca:
Spoiler:

Piwo dla zwycięzcy! =]
Nosek

Mój: iPhone 5S
iOS: 10.3.3
Jailbreak: Nie
Game Center: Nwerty

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS Developer Center