Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Ipod Touch 4G dziwny dżwięk

Problemy z urządzeniami z iOS 6.x.x

Postprzez metalogy Wt, 17 cze 2014, 17:07:29

Z góry przepraszam za brak z z kreską, lecz nie mam iks na klawiaturze.
Witam,
Mam problem z moim Ipodem Touch 4G. Mianowicie na niektórych słuchawkach dżwięk jest wytłumiony, tak jakbym bym w kanale i słyszał w oddali dżwięk. Dodatkowo gdy mamy różne efekty dżwiękowe lecące normalnie w tle, słyszę je normalnie, a to co powinno być słyszane normalnie leci w tle. Problem znika gdy albo docisnę lub poruszę jackiem od słuchawek, albo gdy nie do końca wcisnę je w gniazdo (zanim kliknie), tak że bez przytrzymania wylatują. Gdy zajrzałem do środka jacka zauważyłem, że druga w kolejności wypustka jest mniej wypukła od pierwszej. Jack był czyszczony i przedmuchany, nic się nie zmieniło. O dziwo na niektórych słuchawkach ( standardowe LG i jakieś douszne Samsungi) gra normalnie . Proszę o pomoc i pozdrawiam.
metalogy

Mój: iPod Touch 4G
iOS: 6.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 6.x