Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Logistyczne systemy informacyjne wykorzystywane w Apple

Ogólne dyskusje o Apple (poza sprzętami z iOS)

Postprzez Under69 N, 8 cze 2014, 14:44:54

Witam serdecznie
Jestem nowym użytkownikiem tego forum i jest to mój pierwszy post. Z góry przepraszam jeśli zamieściłem go w nieodpowiednim dziale, ale moje zapytanie jest specyficzne. W razie czego proszę o wyrozumiałość ewentualne przeniesienie tematu do odpowiedniego działu. Przejdźmy do konkretów. Jestem studentem i piszę pracę licencjacką związaną z firmą Apple. Ciężko mi znaleźć coś na temat logistycznych systemów informacyjnych jakie są wykorzystywane przez Apple. Konkretnie chodzi o systemy z rodziny CRM, ERP, EDI. Jeśli ktoś z Was posiada takie materiały lub zna konkretne źródła literaturowe bardzo proszę o pomoc, ponieważ czas nagli. Plan rozdziału poświęconemu firmie Apple jest następujący:
3.1 Historia marki Apple
3.2. Analiza SWOT
3.3 Systemy informacyjne wykorzystywane w firmie Apple
3.4 Sieć podmiotów współpracujących z firmą Apple

Proszę zwrócić uwagę, żeby ewentualne źródła posiadały strony, bo jest to konieczne do zrobienia odpowiedniego przypisu w pracy.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc, pozdrawiam!
Under69

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.01
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Apple Ogólnie