Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Program] SBSettings

Szczegółowe, ze screenami, ustawieniami itp. opisy aplikacji z Cydii (ogólnie po JB)

Postprzez edward N, 31 mar 2013, 23:52:16

edward napisał(a):Ustawienia->Powiadomienia->włącz SBSetting i potem zaznacz żeby był na samej górze.

Taka jest odpowiedź na twoje rysunki.

A tak to wygląda w praktyce.

A jak chcesz wysuwać tylko SBSetting

To musisz SBSetting->Activation Methods-> i tam sobie definiujesz jak chcesz go pokazać.

Prościej wytłumaczyć się już nie da :bezradny:
iPhone 7 Rose Gold-32giga iOS 10.0.2
edward

Mój: iPhone 7
iOS: 10.0.2
Jailbreak: Nie
Game Center: szwarc

Postprzez chmurek22 Wt, 2 kwi 2013, 15:58:43

Tak, tylko ze... moze wytlumacze to teraz na tym filmiku ..... Zsuwajac NC z góry ekranu na filmiku pokazuje sie wszystko, czyli pogoda sb settings jakies battery i w ogole i on ustawiła jedynie co ma być nad czymś. Czyli sbsettings nad battery albo pod pogoda itp. A mi sie kiedys udało jakos tak ustawić, ze zsuwajac NC z góry ekranu widoczna była pogoda i inne powiadomienia . A po pociagneciu palcem w dol( tak jak bym chciał poprostu przewinac listę) pojawiało sie sbsettings, i tą samą metoda tylko w odwrotny sposób dało sie "schować" sbsettings. Jak komuś cieżko to sobie wyobrazić to niech wejdzie w NC i przesunieciem palca niech sobie schowa poza ekranem jakies powiadomienie i odpuści palec.... Z góry ekranu zsunie sie powiadomienie albo widzet. Ten sam efekt miałem z sb settings. Zalezy mi na tym bo lubię mieć duzo widzetow w NC a dzięki temu ze kiedyś sb mi sie "chowalo" miałem na to wiecej miejsca.

Ehh... Wydaje mi sie ze nikt nie wie o co mi chodzi ...
chmurek22

Mój: iPhone 4
iOS: 6.0.1
Jailbreak: Tak
Game Center: chmurek22

Postprzez chmipfon Śr, 24 kwi 2013, 10:17:14

SBSettings v6.05 (chyba ostatni), czy jest przycisk do wyłączania autoblokady bez wchodzenia w ustawienia-ogólne itd..? Znalzłem i zainstalowałem "Autolock SBSettings" Nieaktualne !
chmipfon

Mój: iPhone 4S
iOS: 7.1.1

Postprzez tomina Cz, 2 sty 2014, 11:16:14

Witam. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś posiada ten sam problem co ja. Otóż zrobiłem sobie jailbreak iOS'a 7.0.4. , zainstalowałem z Cydii SBSettings -gdyż boli mnie brak obecności w centrum sterowania skrótów do: usług lokalizacji, EDGE oraz 3G - i wszystko na pozór działa poprawnie jednak włączając usługi lokalizacji przez SBS w rzeczywistości one wcale się nie włączają.

Moje pytanie brzmi: w czym problem? Domniemam że SBS nie jest nadal w pełni kompatybilny z iOS7. Czy ma ktoś wiedzę kiedy ten tweak będzie zaktualizowany? Czy może wyszedł juz jakiś fix/łatka dostępna w Cydii naprawiająca ten problem?
tomina

Mój: iPad
iOS: 3.1.1

Postprzez agalin Cz, 2 sty 2014, 11:44:19

Nie jest kompatybilny. A odnośnie przełączników w centrum sterowania... W Cydii są już co najmniej 3 różne tweaki pozwalające na zmianę przycisków i dodające ich więcej.
2012-07-18 Przyjechał kurier z Orange z nowym iPhone 4s Black... NARESZCIE! :D
2016-03-31 Przesiadka na 6s Space Grey.
agalin

Mój: iPhone 6S
iOS: 9.3.1
Game Center: Agalino

Postprzez tomina Cz, 2 sty 2014, 12:50:35

Czy mógłbyś podać nazwy tych tweaków? to by było najrozsądniejsze rozwiązanie aby dodać do centrum sterowania kilka potrzebnych opcji zamiast instalować kolejne aplikacje typu SBS.

Podpowiedziano mi że konkurencją dla SBS (ale juz kompatybilną z iOS 7) jest aplikacja CCsettings.

Wolałbym jednak te tweaki poszerzające dla Centrum sterowania...
tomina

Postprzez luk4sz Cz, 2 sty 2014, 13:00:06

luk4sz

Postprzez tomina Cz, 2 sty 2014, 13:04:04

OK , Dzięki! Czekając na odpowiedź pogrzebałem w google i znalazłem chyba rozwiazanie dla mnie, nazywa sie ono FlipControlCenter ;)
tomina

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do Recenzje App z Cydii