Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

ITouch 2g Jailbreak odnowienie systemu.

Wszystko o iPodach: Shuffle, Nano, Classic z wyłączeniem iPod Touch

Postprzez wsciekly3d Śr, 18 wrz 2013, 16:03:43

Cześć, otóż mam toucha g2 z jailbreakiem i próbowałem go zrestorować tak jak to polecał mi ITunes. Wszystko szło dobrze, natomiast w pewnym momencie na Ipodzie pojawia się ikonka "czaszko-jabłka", typowa ikona jailbreaka, i wszystko się zatrzymuje, zostawiłem Ipoda na kilka godzin, po powrocie wyglądał dokładnie tak samo. Odłączyłem go od komputera i czekałem aż się wyładuje ateria. Natomiast jeśli podłączę rozładowanego Ipoda, ładuję się przez minute potem wyskakuje ikona Apple( zwykłe jabłko) następnie się przekręca na ikonę Jailbreak. Może ktoś mi z tym pomóc? Chciałbym doprowadzić go do używalności.
wsciekly3d

Mój: iPod Touch 2G
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPod