Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Iphone 4S soft 5.1 (JB) - aktualizować czy nie ?

Problemy z urządzeniami z iOS 5.x.x

Postprzez KubaPolanski N, 15 wrz 2013, 20:41:51

Mam dylemat i proszę o Wasze opinie. Mam Ip 4S z softem5.1 i jb gdzie wszystko chodzi bez zarzutu, a jedyny mankament to to, że część nowych aplikacji nie jest już robiona pod ios5.
Ponieważ 18.09 wchodzi oficjalnie iOS7, nie wiem czy zdecydować się na upgrade do 6.1.3. Z jednej strony chciałbym zapisać sobie SHSH, bo to ostatni gwizdek (zakładam,że wraz z ukazaniem się "siódemki" apple przestanie podpisywać 6.x.x., a wiec d..a zbita ), a już raz zostałem w tyle nie aktualizując do "szóstki"
Krążą słuchy, że jailbreak na 4s i 6.1.3 może być wydany przez Evad3rs niebawem. Z drugiej strony obawiam się ,że po aktualizacji mogę np. dostać w prezencie od apple nieaktywne wi-fi ,co jak wiecie nie jest zjawiskiem rzadkim, przy przejściu z ios 5 na 6. Biorąc, jeszcze pod uwagę cukierkowy iOS7, więcej przemawia do mnie za pozostaniem na 5.1.1 tak długo jak się da. Co byście zrobili na moim miejscu ?
KubaPolanski

Mój: iPhone 4S
iOS: 5
Jailbreak: Tak
Game Center: KubaPolanski

Postprzez iMoCks N, 15 wrz 2013, 22:03:38

Zalezy do czego potrzebny jest Ci JB. Ja wrzucilem sobie iOS7 i JB jest mi juz calkowicie nie potrzebny. Do wygladu systemu mozna sie przyzwyczaic, GM dziala calkiem dobrze. Kilka aplikacji nie dziala ale to kwestia czasu i zostana przystosowane do nowego systemu...
iMoCks

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 5.x