Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Itunes nie widzi Remote.

Problemy z urządzeniami z iOS 6.x.x

Postprzez kicuch Pn, 9 wrz 2013, 22:49:29

Witam,

Od początku używania programu Remote, wszystko chodziło bez problemów.
Jednakże któregoś razu, Itunes nie widział Remote.
Próbowałem różnych sposobów, na rozwiązanie problemu, ale nic nie pomogło.
Dlatego zwracam się do was o pomoc.
kicuch

Mój: iPhone 4S
iOS: 7.0.2
Jailbreak: Nie
Game Center: kicuch

Postprzez lukaszw1986 Wt, 10 wrz 2013, 12:53:23

lukaszw1986

Mój: iPhone 4
iOS: 4.3.3
Jailbreak: Tak

Postprzez kicuch Wt, 10 wrz 2013, 15:06:36

Aby program Remote mógł nawiązać połączenie z programem iTunes, program iTunes musi być uruchomiony na komputerze Mac lub PC. W preferencjach programu iTunes musi być też włączona opcja Szukaj programu Remote na iPodach touch, iPhone'ach i iPadach. To ustawienie jest domyślnie włączone, można jednak sprawdzić, czy jest włączone w preferencjach programu iTunes na karcie Urządzenia.

Wydaje mi się, że z tym jest problem, ponieważ kiedy Preferencjach-> Urządzenia, chcę zaznaczyć "Pozwalaj sterować Itunes tylko programom Remote w Kolekcji domowej". To po ponowonym uruchomienu Itunes opcja jest odznaczona.

Pozatym, nie ma w Itunes opcji "Szukaj programu Remote na iPodach touch, iPhone'ach i iPadach".
kicuch

Mój: iPhone 4S
iOS: 7.0.2
Jailbreak: Nie
Game Center: kicuch

Postprzez mireklakowski22 Śr, 11 wrz 2013, 20:21:48

mam podobny problem niestety, i nie umiem go naprawic, wedlug wytycznych probowałem i to nic nie dało

-- DODANO --

www.nmoney.com.pl
mireklakowski22

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.2.1
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 6.x