Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[IP 4] 4.3.3 -> upgrade do 6.1.3

Problemy z urządzeniami z iOS 6.x.x

Postprzez lukaszw1986 Pn, 9 wrz 2013, 13:18:31

witajcie drodzy forumowicze,

a wiec mysle nad aktualizacja softu, którego nie robilem z jakies 2 lata... ;D wczorajszy dzien spedzilem nad czytaniem przeroznych tematów, ktore pomogły mi czesciowo wtajemniczyć sie w uzywane przez Was zwroty, a takze w wykonaniu tego przedsięwzięcia.

z poczatku myslalem nad zrobieniem upgrade'u na 5.1.1 ale po dluzszych probach i wyskakiwaniu bledu 3194 doszedlem do wniosku iz jest to niemozliwe ze wzgledu na brak pliku SHSH :D

takze zapewne nie pozostaje mi nic innego jak zainstalowac najnowsze oprogramowanie, i teraz drodzy panstwo mam do Was następujące pytanie, iż widzę, ze wiele komentarzy jest z dawniejszych okresow, takze byc moze cos sie zmienilo ;D a wiec czy jest mozliwy untethered JB na iphona 4? :D jeżeli tak to super.

jezeli nie i zostanie mi wyslany link do tego tematu Jailbreak iOS 6.1.3 semitethered to czy mógłby mnie ktoś poinstruować jak po przeprowadzonym upgradzie pozmieniać cos w sofcie za pomoca total comandera, aby moc sobie instalowac przeróżne aplikacje bez uzycia appstore, gdyz pamietam ze kiedys, aby takie cos uczynic wlasnie cos podobnego robiłem, ale nie moge nigdzie tego odnaleźć, jezli nie macie państwo ochoty o tym rozmawiac to prosze o podpowiedz czy chociaz jest to mozliwe :) bo tez nie chce sobie psuc iphona jak pozniej nic nie bede mogl z nim zrobic :D natomiast chcialbym sobie odswiezyc ze wzgledu na to, ze wiele aplikacji juz nie chodzi na starym sofcie :(
z gory dziekuje za udzielone opinie ;P
lukaszw1986

Mój: iPhone 4
iOS: 4.3.3
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 6.x