Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iphone 3Gs ios 6.1.3

Miejsce na prośby o zrobienie tutoriala, instrukcji konfiguracji etc.

Postprzez Kacperolew Cz, 8 sie 2013, 23:03:30

Witam mam problem znalazłem w stanach iphona i jest zablokowany znaczy moge tylko wybrać jezyk,i kraj A jak wcisne dalej to jest Aktywuję iphona mam tam włożoną karte orange to pokazuje że włoż karte bez blokaady pin.Zablokowanyvz AT&T to jak byłem w serwisie to powiedział że zrobi to za 160zł a ja nie chce wydawsć kasy pomocy jakbym kupił z ebaya karte at&t to by zadziałało ?
Kacperolew

Mój: iPhone 3GS
iOS: 3.1.2
Jailbreak: Nie

Postprzez iMoCks Cz, 8 sie 2013, 23:07:01

Z takim telefonem nikt Ci tu nie pomoże.
iMoCks

Postprzez Kacperolew Cz, 8 sie 2013, 23:12:26

Yy czemu

-- [Dodano] --

Yy czemu
Kacperolew

Mój: iPhone 3GS
iOS: 3.1.2

Postprzez tetil Cz, 8 sie 2013, 23:24:36

Dlatego, ze jak znalazles tel to powinienes go oddac na policje lub skontaktowac sie z osoba ktora go zgubila.
tetil

Mój: iPhone 6
iOS: 8.4.1

Postprzez iMoCks Cz, 8 sie 2013, 23:25:02

Ponieważ znaleziony telefon jako uczciwy człowiek powinieneś oddać właścicielowi a jak nie potrafisz go odnaleźć, to na najbliższy komisariat policji.
iMoCks

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Prośby