Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPad bez karty SIM

Wszystko co związane z iPadem oprócz problemów z softem (osobny dział)

Postprzez mqy1 Śr, 26 cze 2013, 11:56:40

Witam!
Od niedawna posiadam iPada Model A1458 i mam bardzo mało informacji na jego temat. Szukałem instrukcji obsługi do tego modelu jednak udało mi się znaleźć tylko uniwersalną. Od początku jest po JB (tak kupiłem) i jest sprowadzony z Irlandii ale wszystko mam po polsku ma już tą wąską wtyczkę i chyba kupię na Allegro przejściówkę bo mam iPhona jeszcze 4S ale w nowym iTunes nie mogę zrobić iCloud czyli jednocześnie mieć tego samego na telefonie i iPadzie i nawet zrobiłem reinstalację iTunes ale nie pomogło. W związku z tym że jest tutaj na forum wielu ludzi którzy znają dobrze te urządzenia liczę na pomoc bo bardzo chciałem mieć tego iPada a teraz jestem rozczarowany. :im_stupid:
Musi być jakiś sposób który pozwoli mi pracować synchronicznie z iPadem i iPhone a także bardziej zmusić do pracy tego iPada bo na razie jest to iPhone w wersji powiększonej a wiem że możliwości powinien mieć znacznie większe. Będę szczerze wdzięczny za ewentualną pomoc.
mqy1

Mój: iPad 4 gen.
iOS: 6.1.2
Jailbreak: Tak
Game Center: mqy1

Postprzez artis Śr, 26 cze 2013, 18:38:52

Zaloguj się w iCloud na iPadzie na to samo konto na którym jesteś zalogowany na iPhonie :o

ot polityka ....
artis

Postprzez mqy1 Śr, 26 cze 2013, 19:15:03

No i mam z tym problem bo niechce sie zalogować.

--DODANO--

W dalszym ciągu mam problem bo z kolei nie mogę w iTunas przełączyć iPhona na archiwizowanie w iCloud co każe mi w Ipadzie wszystko wpisywać od nowa nie ma tego duż ale jak jest opcja iCloud i wszystko w chmurze to po prostu nie działa i mnie to denerwuje bo ma działać a doszłem juz do tego jak zalogować Ipada w Iclod i jak widać na razie OK tylko z tym iPhone problem bo dużo gadki w reklamach a w rzeczywistości kicha robiłem też reinstalację iTunes.

--DODANO--

Jeszcze jedna sprawa chociaż iCloud dalej nie działa, jak dodać film do iPada korzystając z komputera i iTunes jakoś próbowałem z dołączonego twardego dysku i nie da sie przenieść przy pomocy iTunes filmu di iPada chociaż nie jest wielki tylko 700MB ale i tak nie wchodzi, za pomoc byłbym wdzięczny i kontakt mam problem z tym iPadem chociaż bardzo sie cieszyłem jak go w końcu zdobyłem.

--DODANO--

Ciąg dalszy dodawania filmów otóż poczytałem instrukcje iPada i pisze jak dodać film. Trzeba zatwierdzić w menu filmy swój adres e mail i hasło co też zrobiłem, mam mianowicie film Skyfal który chciałem sobie w wolnej chwili obejrzeć i w dalszym ciągu nie mogę go dodać do filmów w iPadzie tak myślę że może trzeba go sformatować ale jak??? w każdym razie pytam fachowców bo w instrukcji nie pisze nic o formatowaniu a po co mi taki sprzęt kiedy nie można go wykorzystać do tak prostej czynności i po co poprzedni właściciel robił JB jeśli do niczego się nie przydaje.Ciekawy jestem Waszych odpowiedzi.
mqy1

Mój: iPad 4 gen.
iOS: 6.1.2
Jailbreak: Tak
Game Center: mqy1

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPad