Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Nowy, odświeżony MacBook Air

Newsy ze świata Mac i Mac OS X

Postprzez iAdmin Śr, 12 cze 2013, 08:29:03

Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez dmxzor Śr, 12 cze 2013, 09:32:22

Robi wrażenie. Kupię tego MacBooka, ale mimo wszystko wstrzymam się jak będą miały w standardzie nowego MAC OS X'a, bo nie wiadomo, czy ewentualna aktualizacja systemu będzie za free ? (czy jednak wiadomo ?)
dmxzor

Mój: iPhone 5
iOS: 7.0 B6
Jailbreak: Nie

Postprzez artur_n Śr, 12 cze 2013, 09:37:23

dmxzor napisał(a):ewentualna aktualizacja systemu będzie za free ? (czy jednak wiadomo ?)

Ostatnio było tak że dostawało się aktualizację za darmo dla komputerów kupionych miesiąc przed wydaniem systemu. Lepiej poczekaj.
Everybody lies...
artur_n

Mój: iPhone
iOS: 11
Jailbreak: Nie

Postprzez mymon Śr, 12 cze 2013, 10:04:51

dmxzor na wszystkie Twoje pytania są już na forum odpowiedzi a przy odrobinie oleju w głowie i znajomości regulaminu mógłbyś nam oszczędzić swoich złotych myśli - może wróć na forum jak już kupisz MB bo póki co tylko spamujesz ;)
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do Mac News