Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

AUDI R8 VAPOR pro ETUI IPHONE 4s elementcase - PODRÓBKA

Akcesoria, urządzenia zewnętrzne do komputerów Mac

Postprzez raiden25 N, 9 cze 2013, 21:51:47

Witam, chciałem tym postem ostrzec przed oszustem i podrobionym towarem jaki sprzedawany jest na allegro. Może pomogę komuś zanim ten wyrzuci 120zł w błoto.

Jestem fanem AUDI więc długo nie musiałem się zastanawiać nad zakupem towaru z aukcji. Gdy dostałem paczkę zabrałem się za montaż, szybko okazało się że tył plecków jest przyklejany na obudowę co nie wydaje mi się żę występuje w oryginale (choc tutaj nie mam pewności), pewne jest tylko że plecki to folia renomowanej firmy 3M zajmującej się produkcją foli wykorzystywanej np. do oklejania aut, ale nie do futerałów elementalcase....

Napisałem do sprzedającego że plecki nie pasują, są za dużo i że przy naklejeniu i skręceniu obudowy folia się zaginą gdyż ma za dużo rozmiar. Dostałem tylko odpowiedź że reklamacji jeszcze nie mieli (napisali jak by sprzedali tego z tysiąc sztuk a użytkownik ma w sumie 69 komentarzy i poza tą aukcją sprzedaje jeszcze wiele rzeczy) i że nie mogą odpowiadać za to że "uszkodziłem sprzęt".... Brak słów....

Po głębszej analizie filmików na youtube i po przeczytanych wielu stronach w necie zauwazyłem że oryginalny pokrowiec ma certyfikat autenczytnosci od elementalcase, tutaj tego było brak. Dodatkowo wycięcie na aparat w rzeczywistości jest zupełnie inne co widać na zdjęciach w aukcji oraz tych wrzuconych przeze mnie.

Sprzedawca dostał ode mnie zdjęcia które wrzucam tutaj, widać na nich wyraźnie że folia jest większa od samego iphona i logiczne jest to że w przypadku zcisnięcia iphona przez bumper, folia ta się podwinie/zagnie/odkleji. Użytkownik zbulwersował się że udowodniłem mu że mam racje i że dopatrzyłem się wszystkich jego oszustw - odpisał tylko:
"Teraz to już Pan wyszedł sam z siebie. Szuka dziury w całym.
Proszę zgłosić sprawę do allegro.
Reklamacji nie przyjmuje."

Radze zatem omijąc użytkownika excellent4you
Do porównania zdjęć moich i tych z allegro:
http://allegro.pl/audi-r8-vapor-pro-etu ... 25984.html

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
raiden25

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.1.2
Jailbreak: Tak

Postprzez NIGGA Pn, 10 cze 2013, 09:59:40

ja bym zglosil to do allegro. Handel podrobionym sprzetem z napisem oryginalnego producenta jest nielegalny, u nas nie ma Chin...
iPod Nano 6G + iPad 3 + iPhone :)
NIGGA

Mój: iPhone 4
iOS: 5.0.1
Jailbreak: Nie

Postprzez raiden25 Wt, 11 cze 2013, 00:44:56

Zgłoszone, i jest spór, jednak sprzedający twierdzi że uszkodziłem sprzęt i nie zwróci za przesyłke, dodatkowo potrąci za "zniszczone" plecki które uszkodziłem heh.... Brak słów....
raiden25

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.1.2
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Akcesoria, Peryferia