Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Music Controls Pro 6.x

Szczegółowe, ze screenami, ustawieniami itp. opisy aplikacji z Cydii (ogólnie po JB)

Postprzez agalin Śr, 5 cze 2013, 21:46:52

Music Controls Pro 6.x

Kategoria: Multimedia
Wersja: 1.0.6.1-6
Cena: Była 3,99 € - jak sprawdzić aktualną po kupieniu? :hmm:
Dostępna w: Cydia - BigBoss
Rozmiar: 828kB

Wymagania: 6.0+, dostępna osobna aplikacja Music Controls Pro dla starszych.

Screeny:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Opis aplikacji:
Aplikacja znacząco zwiększa możliwości kontroli muzyki w naszym iPhone (nie wiem jak z iPadem). Chyba najobszerniejsza appka tego typu. Nie widziałem recki na forum, więc wrzucam. Jeśli szukajka i Google mnie zawiodły - przenieście.
-dodaje widget do NC (z możliwością ukrywania gdy muzyka jest wyłączona, pokazywaniem okładek, przyciskami i/lub gestami do wyboru).
-dodaje gesty do zarządzania muzyką (play/pause, głośność, następny/poprzedni) z trybu multitaskingu
-dodaje pasek głośności/jasności jako widget do NC
-dodaje pasek jw. z możliwością powiększenia do miniodtwarzacza w trybie multitaskingu
-gesty na zablokowanym ekranie (jak w menu multitaskingu)
-gesty na WYGASZONYM ekranie (genialna sprawa, dla tej opcji kupiłem aplikację...) - wszystko jak na zablokowanym, ale ekran jest czarny (występuje jakiś drobny błąd - czasami ekran widać, że jest podświetlony, a mimo to czarny) - uwaga! To nadal zablokowany ekran, ale "wygaszony" i dodatkowo zablokowany, ale potrafię tak włączyć pisanie nowej wiadomości w BiteSMS (przez komunikat głośności). Konfiguracja jak długo ma być ta opcja włączona (oszczędzanie energii) po włączeniu pauzy zależnie od tego czy są podpięte słuchawki
-opcja kontroli z drugiego iUrządzenia przez sieć (nie testowałem)
-opcja blokowania pauzowania odtwarzania przy minimalizacji konfigurowana dla każdej aplikacji osobno (nie, tak, auto)
-opcja blokowania pauzowania muzyki przez niektóre aplikacje
-pokazywanie tytułu/stanu odtwarzania na statusbarze
-przestawianie działania klawiszy głośności (sprzętowych - przy obracaniu telefonu)

Screeny wrzucę za 20 minut, jak się umyję i jakieś zrobię :kciuki: Edit. Wrzucają się na hosting. Edit.2. Są i działają. Kliknąć aby powiększyć.
Ostatnio edytowano Śr, 5 cze 2013, 22:43:40 przez agalin, łącznie edytowano 6 razy
2012-07-18 Przyjechał kurier z Orange z nowym iPhone 4s Black... NARESZCIE! :D
2016-03-31 Przesiadka na 6s Space Grey.
agalin

Mój: iPhone 6S
iOS: 9.3.1
Jailbreak: Nie
Game Center: Agalino

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z Cydii