Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Gdzie i jaki hosting?????

Rozmowy o wszystkim innym niż iPhone

Postprzez greg3053 Wt, 28 maja 2013, 09:42:10

Witam forumowiczow!

Mam pytanie, czy ktos moze polecic dobry nie drogi hosting z modulem sprzedazy???

Wykupilem domene i hosting na linuxpl.com i jak moja strona byla gotowa cos sie zmascilo i teraz jak wchodze na stronke wyswietla tylko bialy ekran. Support jest do bani, jak pisze do nich z zapytaniem o co kaman to mowia, ze to klient jest odpowiedzialny za naprawe strony!!!!!! Jak to sie pytam? Gdy mialem problem z wklejeniem czegos na ta stronke to odpisali ze oni sa nie poto zeby nauczyc mnie podstaw programowania tylko od problemow ze strony technicznej. Chce przeniesc swoja domene gdzie indziej tylko gdzie? 1and1, nazwa, home pl czy cos innego???
greg3053

Postprzez iAdmin Wt, 28 maja 2013, 09:53:47

greg3053 napisał(a):czy ktos moze polecic dobry nie drogi hosting z modulem sprzedazy???

Masz na myśli hosting z funkcją reseller czy po prostu hosting, na którym chcesz mieć sklep internetowy?
nazwę odradzam, home.pl w miarę dobry ale drogi hosting.
linuxpl akurat mają szybki support a podejrzewam, że żaden support nie będzie chętny do pomocy w tworzeniu strony i poprawianiu skryptów, nie wiem co pozmieniałeś na koncie, że przestało działać - zmień w Direct Adminie wersję php na inną, może masz skrypt nie dostosowany do php 5.3 i po zmianie, przy wyłączonym pokazywaniu błędów, masz pustą stronę.

Co chcesz utrzymywać na tym serwerze i ile na rok to "niedrogi"?
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez greg3053 Wt, 28 maja 2013, 10:06:57

Chialbym zalozyc stronke bardzo prosta na ktorej bede mial kilkanascie zeczy do sprzedania i uslugi do zaoferowania. Sprzedaz/usluga polaczona z paypalem. Stronka musibyc z gotowych szablonow kilka zdjec opis i tyle bo nieogarniam tematu.Czas na razie na 2-3 lata a puzniej przenosiny zobaczymy.
greg3053

Postprzez iAdmin Wt, 28 maja 2013, 10:20:22

Czyli taki sklep internetowy z przedmiotami i usługami?
Na jakim skrypcie to będzie stało? Jak będzie mało produktów i niezbyt wielki ruch na stronie to nawet minimalne pakiety hostingowe powinny sobie poradzić.

Sprawdź biznes-host.pl, mają bardzo dobry support i chyba nawet pomagają przy przeniesieniu strony z innego hostingu na ich własny (ale tego nie jestem pewien, z supportu korzystam tylko w razie awarii serwerów).
7 dni darmowe na przetestowanie, a potem najniższy pakiet 61 zł na rok/ 41 zł na pół roku.

Z kodem rabatowym: TEKJ-F984-KNT6 będziesz miał dodatkowo 25% zniżki na całą pierwszą fakturę.
Pomagam TYLKO na forum.

iAdmin
Administrator

Postprzez greg3053 Wt, 28 maja 2013, 10:31:52

Thanx wodzu!
greg3053

Postprzez agalin Wt, 28 maja 2013, 11:04:50

Jak ruch ma byc niewielki to mozesz spróbować nawet cos darmowego - np. 000webhost.com
2012-07-18 Przyjechał kurier z Orange z nowym iPhone 4s Black... NARESZCIE! :D
2016-03-31 Przesiadka na 6s Space Grey.
agalin

Mój: iPhone 6S
iOS: 9.3.1
Jailbreak: Nie
Game Center: Agalino

Postprzez iAdmin Wt, 28 maja 2013, 11:27:44

Z 000webhost.com mam złe doświadczenia.
Po pierwsze: na darmowym serwerze cudów nie ma się co spodziewać, a po drugie swego czasu uzbierało się kilkudziesięciu klientów poleconych przeze mnie (prawdziwi ludzie, nie konta widmo) przez ich program partnerski i po trzech zgłoszeniach wypłaty prowizji (w ostępach kilkutygodniowych) usunęli moje konto wraz z niewypłaconymi ponad 300$...

Dopiero później w sieci znalazłem dużo zgłoszeń, że ich PP to scam.
Pomagam TYLKO na forum.

iAdmin
Administrator

Postprzez mymon Wt, 28 maja 2013, 11:27:48

jest kilka darmowych i płatnych rozwiązań ale trzeba sobie zadać podstawowe pytanie - kto tym będzie zarządzał (naprawiał)
skoro autor wątku zadaje takie pytanie znaczy ze jest zielony i lepiej dla niego byłoby pójść w shopify gdzie jedyne co musi zrobić to podac swoje konto paypal, wrzucic obrazki i przelać kilka dolców miesięcznie w zamian za święty spokój dla kogoś kto będzie zarządzał modułami paypal i innymi które czasami potrafią być kolcem w dupie na wordpress/prestashop 8-)
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop

Postprzez greg3053 Wt, 28 maja 2013, 11:55:35

Chcialbym zarzadzac tym sam. Chodzi mi o wklejenie kilku zdjec do kreatora, dodac opis, kilka zeczy ktore po wykupieniu zostana sciagniete ze strony automatycznie i tyle. Tyle ze ja jestem zielony w tym jak malo kto :D
greg3053

Postprzez mymon Wt, 28 maja 2013, 16:42:33

no zarządzać tym co sprzedajesz będziesz sam bo za $10 miesiecznie nikt za Ciebie tego robił nie będzie - ja pisałem o utrzymaniu serwera (Debian), bazy danych i sklepu ze wszystkimi modułami potrzebnymi do biznesu online (paypal, coś do kart kredytowych, coś do trackowania zamówień, faktur i co tam sobie jeszcze chcesz podpiąć)
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do Na luzie