Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone kabelek i iTunes

Miejsce na prośby o zrobienie tutoriala, instrukcji konfiguracji etc.

Postprzez Tomeek N, 12 maja 2013, 12:29:03

Witam, próbowałem wgrać whited00r 6 na iPhone 3G przez iTunes i po chwili w iTunes wyskoczył błąd a iPhone już się nie włącza i widać tylko logo iTunes i kabelek, co z tym zrobić? Prosiłbym o prezycyjną odpowiedź. Dodam, ze w iTunes pisze, że nie może skontaktować sie z serwerami uaktualnień iphone...

Pozdrawiam,
Tomek.
Tomeek

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez Brylantoos N, 12 maja 2013, 12:39:04

czy przed wgraniem whited00r wprowadzales iPhona w DFU??Jezeli tak to blad.zrob restore z poziomu itunes do podstawowego 4.2.1 i pozniej na włączonym iphonie nacisnij shift kliknij odtworrz i wskaż soft od whited00r.
Brylantoos

Mój: iPad 2
iOS: 6.1.2
Jailbreak: Tak

Postprzez Tomeek N, 12 maja 2013, 12:41:22

Witam, Nie wprowadzałem w DFU bo nie wiem jak. Po prostu telefonik był włączony.

-- [Dodano] --

Dobra poradziłem sobie. Temat do zamknięcia. Zaaktualizaowałem iTunes i zrobił juz wszystko za mnie.
Tomeek

Mój: iPhone 3G

Postprzez piervfan Śr, 25 gru 2013, 11:38:47

Witam, wiem że to nie ten temat, ale sprawa jest taka, sprzedaje uszkodzonego iphone 3gs i(padł wyświetlacz i glosnik) potrzebuje za pomocą kabla i pc usunąc jego zawartość zdjecia sms dana hasła itp. dajcie znać czy tak można i w jakim progaramie, pilne!!
piervfan

Mój: iPhone 3GS

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Prośby