Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Aplikacje/Gry do spolszczenia.

Polskie lokalizacje dla obcojęzycznych aplikacji

Postprzez FiTzu Pn, 26 lis 2012, 23:42:26

Adamas, 1Password to program na tyle rozbudowany, ze pomimo iż pare razy podchodzilem do spolszczenia tO sie poddalem. Zbyt wiele jest tam tego, a cześć jest na tyle nie nadana i nieprzyjazne podczas tłumaczenia ze wątpię aby ktoś to chciał zrobić dla zasady.
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Jailbreak: Nie
Game Center: iFiTzu

Postprzez Adamas Wt, 27 lis 2012, 01:31:19

Wieczor79 napisał(a):Spolszczenie do 1Password bym prosił ;)

Dołàczam się.
Także do MotionX GPS.
Dzięki. Pozdrawiam.

-- DODANO --

FiTzu napisał(a):Adamas, 1Password to program na tyle rozbudowany, ze pomimo iż pare razy podchodzilem do spolszczenia tO sie poddalem. Zbyt wiele jest tam tego, a cześć jest na tyle nie nadana i nieprzyjazne podczas tłumaczenia ze wątpię aby ktoś to chciał zrobić dla zasady.

Fitzu a same ustawienia ? Uaktywnienie jego? Dzięki i pozdrawiam.

-- DODANO --

iMAREQ napisał(a):Jesli chcesz, mozesz podeslac mi pliki odpowiedzialne za jezyk (najlepiej pliki o nazwie en.lproj) i Ci je spolszcze. Osobiscie nie mam tych aplikacji wiec sam tych plikow nie zdobede. Do wyciagniecia ich z telefonu mozesz uzyc porgramu iFunBox. Powinny sie znajdowac gdzies w katalogu z aplikacja.

iMAREQ. wiraj. Czy Twoja odpowiedz była do mnie? Jeżeli tak, to proszę o szczegóły. To dla mnie " czarna magia", i nie wiem jak , czym i skąd wyciągnąć opisane pliki. Nie mam JB.
-2) czy bez JB da się zainstalować te przetłumaczonoe aplikacje?- próbowałem ściągnąć do Nike+ GPS , ale nie odczytalo PDF-ów ; dlaczego? Mam 3GS i 4 ,
--3) czy da się zrobić JB na iP 4 bez plików SHSH i jak? - przepraszam jeżeli pytam nie w tym miejscu co trzeba, ale nie potrafię się jeszcze posługiwać Forum ( zbyt rzadko korzystam) i często zamiast konkretnych odpowiedzi wywiązuje się bezsensowne sprzeczka. To nie wstyd nie znać się na czymś. Wstyd to nie próbować zrozumieć czy nauczyć się.
Pozdrawiam.

-- DODANO --

[quote="FiTzu"]Adamas, 1Password to program na tyle rozbudowany, ze pomimo iż pare razy podchodzilem do spolszczenia tO sie poddalem. Zbyt wiele jest tam tego, a cześć jest na tyle nie nadana i nieprzyjazne podczas tłumaczenia ze wątpię aby ktoś to chciał zrobić dla zasady.[/quote

Witaj FiTzu. Dzięki za szczerą odpowiedź. Ale jak go " odpalić"? Mam wersję 1Password Touch Pro - jeśli dobrze pamiętam. Na starcie są 2 paski : górny - to kod blokady (?) zaś dolny ????
Proszę poradź coś. Jak to uaktywnić ; dalej powinienem sobie poradzić.
Jeszcze sprawa konfiguracji z Dropbox ; Box; czy in. chmurami ; (a z Windą?).
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.
Adamas

Mój: iPhone 4
iOS: 7.1.2

Postprzez iNarek Wt, 27 lis 2012, 21:33:40

Da sie wyciagnac te pliki porogramem iFunBox (KLIK) nawet bez JB, ale jesli nie wiesz jak to zrobic to raczej daleko nie zajdziemy, bo czasami znajduja sie w niestandardowych miejscach i ciezko jednoznacznie powiedziec gdzie trzeba ich szukac. Liste aplikacji znajdziesz klikajac na "Managing App Data" w gornej belce i klikajac na "Click to Show All" pod zakladka "All My Apps". Tam klikasz na program ktory Cie interesuje. W plikach aplikacji szukaj plikow o nazwie np. en.lproj lub z rozszerzeniem .strings. Ciezko mi powiedziec w jakiej formie wystapia.

Co do pytania nr. 1: Nie rozumiem do konca o co pytasz. Przetlumaczony plik trzeba wrzucic spowrotem do katalogu aplikacji i wtedy bedzie ona wyswietlala jezyk polski. Nie rozumiem co ma do tego Nike + i PDF'y?

Co do pytania nr. 2 : Do zrobienia JB nie sa wymagane pliki SHSH. Zalezle jest to bardziej od wersji orpogramowania jakie masz w telefonie i od modelu telefonu. W TEJ tabelce masz wszystko rozpisane. Znajdz swoj model telefonu i oprogramowanie jakie posiadasz i bedziesz wiedzial, czy JB jest mozliwy na Twoim sprzecie, czy nie i jakiego narzedzia trzeba uzyc.
Ostatnio edytowano Wt, 27 lis 2012, 21:35:25 przez iNarek, łącznie edytowano 1 raz
MacBook Pro Retina 13" Early 2015 iPhone 6S 64GB Space Gray iPad Air 2 64GB Gold WiFi + Cellular
iNarek

Mój: iPhone 6
iOS: 10.3.1
Game Center: F0rfiter

Postprzez discus9 So, 22 gru 2012, 20:15:59

Chciałbym Cię poprosić,jeśli to możliwe o przetłumaczenie bardzo dobrego programu z AppStore QiFood_Pro.

pozdrawiam
discus9

Mój: iPhone
iOS: 3GS 5.1
Jailbreak: Tak

Postprzez elvismt So, 23 lut 2013, 15:46:00

Czy udało się komuś spolszczyć grę the walking dead?

W wersji na PC spolszczenie dostępne jest w jednym pliku 0.ttarch
Problem w tym iż nie wiem gdzie podmienić go w plikach gry z ipada :/
iPhone 5 64GB (iOS6.1)
iPhone 4 16GB (iOS5.1.1)
iPad 2 3G 64GB (iOS6.1)
samsung Note 2
elvismt

Mój: iPhone 5
iOS: 6.1
Jailbreak: Tak
Game Center: Dj_Trax pl

Postprzez SibMajster Śr, 24 kwi 2013, 16:26:46

Chciałbym Cię poprosić,jeśli to możliwe o przetłumaczenie bardzo dobrego programu z AppStore QiFood_Pro.

pozdrawiam
SibMajster

Mój: brak
iOS: 4.0

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do Spolszczenia aplikacji