Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Problem z MMS

Miejsce na prośby o zrobienie tutoriala, instrukcji konfiguracji etc.

Postprzez DDCK Pn, 8 kwi 2013, 20:22:54

Witam,

Mam ogromny problem z uruchomieniem mmsów na Iphone 5. Wersja systemu 6.1.3. , telefon działa w T-mobile natoiast kupiłem go w EURO RTV AGD. Dzowniłem i pytałem wszędzie... Po rozmowie z applem dostałem dziwne info: telefon pierwotnie był przeznaczony na rynek niemiecki i tam.... aktywowany z kartą niemiecką!!?? Zapytałem czy to oznacza że telefon jest używany? Niestety sympatyczna Pani nie umiała odpowiedzieć :/ Słuchajcie telefon jest nowy więc niechciałbym w nim zabardzo grzebać - resetowałem już kilka razy ustawienia sieciowe i nic. Internet działa, tylko mmsy nie przechodzą. Mam zapisany log z próby wysłania mmsa więc jeżeli któs będzie łaskaw pomóc to podeśle. Z góry dziękuję!
DDCK

Mój: iPhone 5
iOS: 6.1.3
Jailbreak: Nie

Postprzez zibi2 Pn, 8 kwi 2013, 21:26:03

Wprowadż ręcznie ustawienia dla Internet i MMS dla sieci której używasz.
zibi2

Mój: iPhone 6S
iOS: 10
Jailbreak: Tak

Postprzez DDCK Pn, 8 kwi 2013, 22:03:51

Niestety w iphone5 zablokowane są ustawienia APN. Chyba że wiesz jak stworzyć działający profil w Utility managerze...? To też będe wdzięczny.:)
DDCK

Mój: iPhone 5
iOS: 6.1.3
Jailbreak: Nie

Postprzez galant3 N, 14 kwi 2013, 10:08:58

Jeśli brak ustawień "sieć komórkowa danych"
Cydia-repo ******** [wymoderowano]
galant3

Mój: iPhone 4
iOS: 6.1.2
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Prośby