Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone a transfer danych

Problemy z urządzeniami z iPhone OS 3.x.x

Postprzez raaistlin Wt, 2 kwi 2013, 08:22:36

Witam, otóż mam dość nietypowy problem... W nocy zeżarło mi 90 złotych i zablokowało konto. Wnioskuję, iż stało się tak przez głupi internet na kartę, który musiał się włączyć. Problem w tym, że w ustawieniach mam wyłączony roaming danych, a w ustawieniach internetu nie mam wpisanych żADNYCH danych. Czy jest możliwe, żeby telefon w jakiś sposób i tak łączył się z internetem?

I czy SB Settings może ignorować ustawienia telefonu? Tzn zauważyłem, że w SB Settings miałem DATA na zielono, więc to chyba transfer, nie? Kasy nie odzyskam, ale przed załadowaniem komórki ponownie chciałbym się ustrzec problemu...

Telefon na kartę w Simplusie. Gdy miałem iOS 4.2.1 to przed wejściem w aplikację, która korzysta z internetu informowało mnie, że telefon wymaga połączenia z netem. Zainstalowałem sobie Whitedoor i tam jest iOS3 i taka informacja mi nie wyskakuje... Czy jest możliwe, że telefon się w jakiś sposób łączy z netem pomimo wyłączonych ustawień w opcjach?

Czy faktycznie sprawcą było SB Settings? Proszę kogoś o odpowiedź, bo lekko się z rana wkurzyłem, jak straciłem 90 złotych...
Ostatnio edytowano Wt, 2 kwi 2013, 08:23:25 przez raaistlin, łącznie edytowano 1 raz
raaistlin

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone OS 3.x.x